Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ezt érti? (szükségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt érti? (szükségem lenne egy külső véleményre. Aki értelmessen válaszol annak egyből megy a zöld)

Figyelt kérdés

Helló!


Pár hónapja:

Egy lánnyal egy éve szemezik velem, ha látjuk egymást. Pl.: a buszmegállóban pár másodpercig (3-5mp) nézünk egymás szemébe. Ha a folyosón látjuk egymást akkor ráméz majd gyorsan elkapja a szemét és nézi a padlót, míg el nem megyünk egymás mellett. Ha egy kicsit közelebb kerülünk egymáshoz (pl.: buszon egymással szemben állunk) akkor a szemembe néz egy hosszabb ideig majd meredten elnéz mellettem egész busz úton.


Kb. 1 hónapja láttam sírni egymagában, majd felvettem facebookon vissza igazolt és ráírtam, hogy helló! de a facebook szerint még látni sem látta.


Most:

Úgy érzem mintha direkt kerülné a szemkontaktust. Ha velem szemben jön akkor csak oldalra néz (ha én jobb oldalon vagyok akkor balra, ha bal oldalon vagyok akkor jobbra) vagy csak egyenesen a földet nézi, míg elmegy mellettem.

A múlt héten kérdeztem tőle valamit, akkor végig hallgatott válaszolt, majd mosolygott és elköszönt sziával (én majdnem elfelejtettem köszöni).



2016. dec. 11. 18:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Én 17/f ő 16/l
2016. dec. 11. 18:48
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tom, szerintem bejöhetsz neki csak lehet hogy történt valami ami miatt most nem szeretne kapcsolatot
2016. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki,.nem.véletlenül figyelt :) csak bátortalan lehetett és ezért nem mert beszelgetést kezdeményezni. Időközben valami.történhetett vele, most pedig érzelmileg nem biztos hogy a toppon van ezért.nem.is akar belebonyolódni semmibe. Szerintem.
2016. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ugyanilyen csaj a gimiben aztán a szalagavató after party-n odajött hozzám és lesmárolt xD

Többet nem is mondok mert arra piros karika kerülne :D

2016. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek érdemes még odamennem hozzá és elkezdeni beszélgetni vele? (még nem vagyok biztos abban, hogy tetszem neki)

Ment mindenkinek a zöld!

2016. dec. 11. 19:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Várom még a kommenteket
2016. dec. 11. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es kommentelő vagyok


Volt még egy olyan csaj aki egy évfolyammal alattam volt és mindig egy busszal mentünk a gimibe. Az első pár napon csak arra lettem figyelmes, hogy néha engem néz de nem nagyon érdekelt a dolog mert akkor más csaj után kajtattam. Pár hétre rá már hála Istennek lemondtam arról a csajról és "átpártoltam" erre akiről beszélek. A buszmegállós csajt sikerült megismernem egy harmadik személy által és egyre többször találkoztunk meg beszélgettünk stb és nem kellett sok neki, hogy belém zúgjon, de eleinte azt hittem, hogy csak barátilag közelít (nagyon jó csaj volt és nem gondoltam, hogy ilyennek beindítom a fantáziáját), aztán kiderült, hogy ez koránt sem így van. Még a közvetlen baráti társaságát is ott hagyta amikor felbukkantam, hogy beszéljen velem. Nagyon sokat javított az önbizalmamon ez a csaj akkoriban. Szóval nagyjából értheted, hogy milyen az amikor érez irántad valamit egy "idegen". Ahogy ez az általad említett lány viszonyul hozzád, ahogy viselkedik, abból ítélve lehet ő az egyes verzió (mármint a korábbi kommentemben leírt) vagy ennek a sztorinak (jelen komment) az ellentéte vagyis érzi, hogy akarsz tőle valamit de nem érdekled, sőt zavarja/frusztrálja a jelenléted és az ahogy nyomulsz rá még ha nem is vagy erőszakos vagy ilyesmi.


Azt ajánlom próbáld ezt megbeszélni vele, próbáld tisztázni a dolgokat, ne legyél nyuszi odamenni hozzá.

Más esetben felejtsd el az egészet vele kapcsolatban... 20F

2016. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Biztos bejössz neki mert akaratlanul is az ember a külsőségeket nézi meg először és neki az tetszett, de nyilván arra vár hogy te lépj:)
2016. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki,én is ugyan ezt csinálom a sráccal aki tetszik(én sem tudom miért)Talán nem akarja 'lebuktatni'magát azzal,hogy esetleg túl sokáig néz.De szerintem menj oda hozzá és beszélgess vele :) Sok sikert!
2016. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem is próbálkozz, én magamból indulok ki- ha egy lány több másodpercig a szemedbe néz, az csakis jó jel lehet. Biztos tetszel neki:)
2016. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!