Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelentése van ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelentése van ennek a kifejezésnek?

Figyelt kérdés
Mit jelent pontosan az a szo, amikor egy fiu azt mondja, hogy csak "sakkozik a lánnyal". Mit ért ez alatt?

2016. dec. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Több eset is van..

1; egy sakkegyesületbe járnak vagy klubba esetleg és ott játszanak :D de azon kívül nincs kapcsolat köztük. (csak úgy simán is játszhatnak, nem kötelező egyesület vagy klubb)


2; sakkozik vele, játszik vele, a jó lépéseket használja, hogy mihamarabb sakkmat legyen, azaz hogy a lánnyal eggyé váljon, aztán meg mehet a lecsóba.


17f

2016. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy játszik csak vele
2016. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még én sem hallottam :S Ha tippelnek kéne akkor azt jelenti hogy ismerkedik vele. De lehet hogy tévedek akkor majd mások kijavítanak. (Talán)
2016. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azt hallottam, hogy malmoznak:D
2016. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!