Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ducibb lányok ha strandon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok ha strandon odamegy hozzátok egy sportos fiú, mit mondjon/csináljon, hogy elhiggyétek neki, nem csak szórakozik veletek?

Figyelt kérdés
Tudom évszakilag nem épp aktuális, de remélem azért válaszoltok :)

2016. dec. 11. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én nem tudnám elhinni mert azt hinném csak szórakozik ahogy írtad és félnék az átveréstől...
2016. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De hogy tudna a fiú meggyőzni?


A duci lányok tetszenek, de személyesen egyet sem ismerek, gondoltam jó lenne majd strandon ismerkedni, de hát nem tudom komolyan vennének-e a teltebb lányok...

2016. dec. 11. 21:46
 3/16 anonim ***** válasza:

En sem tudnék komolyan venni egy ilyen fiút :/

Mar volt egy esetem. Osszejottem egy "alompasi" fiúval, aztán pár nappal később dobott es közölte velem, hogy "Te ugye ezt az egészet velem nem gondoltad komolyan? En ilyen viziloval nem tudnék járni, úgyhogy kopj le!"

Na szóval en ezért nem hiszek ilyen jo pasiknak mar soha többe, mint te vagy. Sorry 😓

2016. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Saviano válasza:
Kèrdezd meg nem akar-e enni valamit?
2016. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat latszon rajtad hogy komolyan gondolod es nem csak szorakozol..mert a magam fajtak nehezen hiszik el hogy tetszik valakinek..
2016. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#3 Ohh... :/ De hidd el, nem minden fiú ilyen ^^ És egyáltalán nem tartom magam jó pasiknak :P :O Csak vékony, izmos alkatom van...


#4 Haha, nagyon vicces.

2016. dec. 11. 21:54
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és 15 éves vagyok, ez nem tudom számít-e valamit.
2016. dec. 11. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdésed csak nagyon nehezen tudnál meggyőzni tehát akarat az kéne.

Tudod nem olyan jó ha valakitől megkapod azt hogy egy mázsa vagy ugy hogy nem is ismered.:$

De amugy meglehetne győzni de az időbe kerülne. Szal ha van türelmed minden lehetséges.:D

2016. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Saviano válasza:
Nem viccből írtam. Persze ne a sarki JóskaKingbe vidd mert az nem túl esélyes úgy. Igazából lányokkal kapcsolatban én nálam a tuti módszer, hogy meghívom enni/inni. Sok sikert!
2016. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszèlgess vele úgy, hogy közben semmi említèst se tegyèl az alakjára vagy kajára. Mintha egy sima átlagos lány lenne aki jól èrzi magát a beszèlgetèsben ès elfelejti hogy teltebb.
2016. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!