Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sportos fiú vagyok, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sportos fiú vagyok, hogyan mutassam ki egy duci lány felé, hogy tényleg tetszik nekem, és nem csak szórakozok vele?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont úgy, mint egy nem duci lánynál.

Miért szempont ez, könyörgöm??


Én sem vagyok egy nagyon nádszál, bár kövér se. De nálam ez soha nem volt ügy, meg is lepődnék, ha valaki a testalkatom miatt közeledne felém akár így, akár úgy.


Ez szerintem ugyanaz a kategória, mintha azt írtad volna ki, hogy "Barna hajú fiúként hogyan közelítsek egy szőke lányhoz...?"


Amúgy hajrá!

2016. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért írta így, mert nagyon sok kérdést látni itt, hogy "leszólított egy fiú, biztos csak szivatás". a ducibb lányoknak(tisztelet a kivételnek", jó ha van egy kicsi önbizalmuk őket úgy kell meggyőzni, hogy tényleg kellenek valakinek. Manapság mindenhol agyonsminkelt modell testalkatú plázacicákat lehet látni -.-
2016. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem dicsérd meg, hogy milyen szép és, hogy van-e kedve elmenni veled valahova! :D
2016. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pontosan amit le írt .. legyél kedves aranyos stb
2016. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!