Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már szinte minden lány ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bit123bit kérdése:

Ma már szinte minden lány ilyen?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy a legtöbb lány miért az olyan fiúk után megy akinek sok pénze van vagy aki nagyon celeb. Persze tudom hogy ez úgymond a legegyszerűbb megoldás hogy az embernek legyen pénze vagy népszerűsége, de most komolyan idáig jutottunk..? A másik meg hogy azt vettem észre hogy a rendes, és normális lányok is sokszor alkalmazkodnak ehhez, tehát keresik a normális kapcsolatot aztán egyik pillanatról a másikra a gazdag fiú teljesen elkényezteti, és utána le fekszik vele majd másnapra ott hadja. Ezek után az adott lány már csak az ilyen fiúk után megy, és a végén teljesen el ku**ul, persze itt is vannak kivételek. A másik dolog amit ugyan úgy nem értek az amikor egy lány azt szereti a fiúban hogy népszerű, és hogy ugyan olyan mint a többi fiú, persze a legtöbb esetben a lányok meg is bánják hogy ilyen fiúval jött össze, de itt az a legviccesebb, vagy legszánalmasabb az egészben hogy a lány még ezek után is az ilyen fiúkat akarja. Volt egy fiú aki elég népszerű volt nem annyira, de azért pár ezer ember ismerte, és megverte a lányt ezek után a lány meg köszönte neki hogy megverték azt a mai napig lehet hogy folyamatosan veri a lányt, de a lány nem hadja ott, mert celeb. Nem általánositok csak eddig amit én láttam hogy 1000 lányból 998 lány az ilyen nekem kb ez jön le, de főleg itt Budapesten.


Elnézést helyesírási hibákért abban az esetben ha van benne. 18/F



2016. dec. 13. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Rihanna es Chris Brown. Talán még páran emlékeznek.

Persze ha egy srácot már azért fényeznek mert okos és a tudása miatt kell népszerűsíteni ott már az EGO nagy.

Nem is értem, jobb lett volna ha sose ismerjük mondjuk Einsteint vagy Isaac Newtont mert azok egoista férgek.

De azért mindenféle celeb, önhízlaló pènzszóro genya meg az alompasi kategória.

Pesti lany vagyok én is; ez kell nekik sajna.

Leszólni azt aki tud meg rendes de utána lájkolni az 500. fotót is a luxuskocsiról...

2016. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mármint mikor megverte Rihannat. Csupa ver volt de a többség ezt a mocskot vedte. Ma napig imádják a nők.

Szoval sajnos így van. Igénytelen libák en a helyedben gondolatnyi energiat se pazarolnék rájuk.

2016. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sok olyan lany van akinek semmi mas nem szamit mint a penz es hogy mindenfele cipeljek. Kb.90%sajnos ilyen.attol hogy vkinek van pénze attol nem lesz jo ember.ez csak penz.persze kell a penz de nem a legfontosabb. Olyat keress aki ertekel es megbecsül.én inkabb szerény eletet élek mint h népszerű legyek es tele legyek álbaratokkal. Ne foglalkozz senkivel.
2016. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na jó, szóval adott egy korosztályodbeli, tehát tizenéves lány. Valószínűleg a szülei tartják el, tehát

1. fogalma sincs a pénzről

2. nincs is komoly szüksége a pénzre

3. otthon azért általában számon kérik rajta, ha hirtelen tele lesz drága ajándékokkal


Persze, biztos vonzó, ha valakinek presztízse van, jó a stílusa, de szóval nem, a lányok nagy részére egyáltalán nem jellemző, hogy valakihez direktbe a pénzéért vonzódjanak. Én pl azt se tudnám elviselni, ha egy fiú fizetni akarna nekem akármiért is. És nem csak én vagyok a baromiritka kivétel, hanem egy lányt sem ismerek, aki ilyen lenne, valószínűleg más a szociális körünk, de mindketten Budapesten élünk. Attól, hogy a te baráti körödben viszont előfordult már, még nem lesz minden lányra vonatkoztatható általánosság.


A szociális presztízs már nyilván más dolog, mert akkor egyből te is részesülsz belőle, és az máris egy jó érzés, mert valahol mindenki népszerű szeretne lenni, de ha valaki megver, és te még mindig vele szeretnél maradni, az sok esetben a félelemről vagy az önbizalom hiányáról szól. Tegyetek meg mindent, hogy segítsetek kijönni annak a lánynak!

2016. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak rossz helyen keresgélsz. Azért Budapest nem olyan hú de kicsi. Na meg nem csak ott vannak lányok:)

16/l

2017. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!