Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire jo a noi megerzesem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jo a noi megerzesem vagy csak veletlen?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki tetszik. Nem tudom, hogy en is tetszek e neki vagy sem, de multkor beaddoltam snapcheten tok hulyesegbol (visszaaddolt). Ha rakok ki kepet/videot egyszercsak egy furcsa erzes fog el. Megnezem hogy kik lattak, es ott van a neve. Eleinte azt hittem hogy veletlen, de egyre kevesbe hiszem, mert ma megneztem hogy ki latta es nem volt ott a neve. 10perccel kesobb ram tort ez az erzes, es ott volt a neve. (amugy regen soha nem neztem meg, meg csak azt sem hogy hanyan neztek meg, de amiota vannak ezek az furcsa erzeseim muszajnak erzem...)

Arra lennek kivancsi hogy ilyen van, vagy csak bemeselem magamnak?

Koszi az ertelmes valaszokat :)

15l



2016. dec. 13. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ne jatszd el a varazslót :D semmi ilyesmi nincs :D
2016. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
*snapchat
2016. dec. 13. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!