Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy nálam 1-3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aluse kérdése:

Nagyon tetszik egy nálam 1-3 évvel fiatalabb srác. Mit kellene tennem, hogy ez a dolog ne legyen számomra reménytelen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a srác nálam 1-3 évvel fiatalabb, viszont jóval érettebb a koránál. Szeretném őt megismerni belülről is, de eddig nem sikerült olyan helyzetet teremtenem, hogy beszélgetni is kezdjünk. Igen, még soha nem beszéltem vele egy szián kívül és hozzá kell tennem azt is, hogy nem vagyok éppen magabiztos. Egy edzésre járunk, néha párba is állítanak minket, de sajna sehogy se tudtam még közelebb kerülni hozzá. Talán az is hozzájátszik, hogy nem merek a szemébe nézni, akármennyire is próbálom. Valakinek van tippje, hogy mit tehetnék? Kérlek a kretén válaszokat hanyagoljuk, ha lehet. Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát :)

2016. dec. 13. 19:09
 1/3 anonim válasza:
100%
Szedd össze magad, hisz ő fiúból van. Ha nincs barátnője, valószínűleg nagyon örülne a közeledésednek. Ki nem örül egy csinos és egy nála 1-2 évvel idősebb lány közeledésének? :D Bátorság, és hajrá!
2016. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy egyedülálló-e. Eléggé helyes - legalábbis a szememben - így lehet, hogy már kapcsolatban van. :') De azért köszönöm a bíztatást :)
2016. dec. 13. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg sosem tudhatod. :) Én bízom benne hogy boldogságra találsz!
2017. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!