Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gruppent kereső lányok! Ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gruppent kereső lányok! Ha az egyik pasi nem tetszik, akkor bukik a dolog? Mindegyiknek meg kell felelni az óriási elvárásoknak?

Figyelt kérdés

Csak mert elgondolkodtam azon, hogy ha egy joképü haveromat megdumálnék, hogy keressünk együtt nőket, akkor ő lehet tudna találni egy szép csajt (én nem vagyok joképü, ebből kifolyólag szép nőknek nem kellek)...


szóval igy probálnék én is szép nőhöz jutni


csak szerintem meglátna a nő és akkor már nem akarná a 3ast


2016. febr. 5. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a logika :D
2016. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen a hangsúly az óriásin van,ezek a nők!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát természetesen elvárná, hogy minden klappoljon. De szerintem fordítsd meg a kérdést és megtudod a választ: (tegyük fel, h jóképű vagy) "Te belemennél két lánnyal egy olyan hármasba, ahol igazából csak az egyik lány tetszik, de ragaszkodik ahhoz, hogy tedd oda magad a ronda barátnőjének?"


Ugyan ez a felállás nálatok is, ahogy leveszem. Ha meg belemegy, akkor meg vagy nincs magánál vagy pedig csak a jóképű barátoddal fog foglalkozni, neked meg megengedi, h nézzed :D

Legalábbis szerintem... :D

2016. febr. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk az egyik pasi adott, és ő klappol, ezért már csak a másik pasinak kell klappolnia, de neki is kell. Ahogyan te se örülnél egy szép nőnek meg egy bányarémnek csomagban, úgy, hogy mind a kettőt meg KELL dugnod.
2016. febr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ezzel most 2 baj is van:


a nőknek akkor is könnyen jön a gruppen, ha egyik pasi sem a barátjuk


ezzel szemben a legtöbb pasinak csak ugy jön össze gruppen, ha az egyik nő a sajátjuk


továbbá:


az a baj, hogy te bányarémnek mondod a nem kivánatos nőt. Mindeközben a nők számára a nem kivánatos pasi lehet, hogy teljesen épkézláb, csak annyi a baj vele, hogy "CSAK ÁTLAGOS"


az átmenő szint az az, hogy jópasi legyne

2016. febr. 5. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Bányarémek sincsenek csak ápolatlanok. Egy átlagos nőre fél kg festéket fel kell kenni, hogy kinézzen valahogy. Egy átlagos férfi meg elég, ha fogat mos.
2016. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hagyjuk már...én már szexeltem sajnos olyan nővel, akire fel sem állt rendesen, hiába volt "ápolt dáma"


inkább egy proli dögös nő, mint egy ronda "ékszerdoboz"


Volt, hogy hazahoztam buliból egy csajt, szerintem munkából ment le buliba, hazafele még be is vágott egy jó kis pizzát hagymával mégis toplistás volt a dolog. Pedig én nem is ittam.

2016. febr. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!