Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okkal kezdjek beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okkal kezdjek beszélni osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Az van hogy most mentem kilencedikbe és az osztályomban van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. De általában a haverjaival van igy aligha tudok beszelni vele. Mit ajanlotok hogy milyen okkal kezdjek beszelni vele? Vagy adjak par kisebb jelet hogy tetszik hatha érdeklődik irantamm

Én 15L ő meg 16F


2016. dec. 14. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez már hanyadik ilyen kérdés?

légy laza, és önmagad! valahogy vedd rá, hogy meg akarjon ismerni!

2016. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg tudsz tanácsod adni hogy hogyan lehetne rávenni hogy megismerjem? :)

Amugy csak az a legnagyobb bajom vele hogy jövőee elvileg el akar menni a suliból

2016. dec. 14. 21:48
 3/4 anonim válasza:
Szia, én csak azt tudom írni amit saját magam tennék, fiú létemre.. Egy nagyom egyszerű ok, hogy beszélgess vele, ismerkedj vele, hogy példáúl ha nem voltál suliba egy ideig akkor tőle kéred el a házit, és elkezdesz beszélgetni vele :D Biztosan nyanakodni fog, hogy miért pont tőled kérdezi, de akkor legalább ezzel is utalsz rá hogy valamit szeretnél azért.. :P Sok sikert hozzá, ha esetleg érdekelne 15/F
2016. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3:Sajnos az a baj hogy en az a sose hiányzó fajta lany vagyok:/

De azert koszi, ment a zöld kez

2016. dec. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!