Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek egy olyan (fiú)...

Mit tehetek egy olyan (fiú) osztálytársammal akivel össze akarnék jönni de nem tudok vele semmi értelmes témáról beszélni mert csak olyan elvont témái vannak, ami földi halandónak kínai?

Figyelt kérdés

Miről lehet egy 18 éves fiúval beszélgetni aki ráadásul iskolatárs? Millió és millió dologról. Általában. De vele akiről szó van én nem (meg senki se ahogy hallom) tud közös témát találni.

Nagy nehezen odamentem hozzá iskola után amikor várakozott valamire a folyosón. Olvasott mint mindig, könyv nélkül őt sose látni. Na itt az alkalom, egyedül van olvas ott a téma-mit olvasol?

Hát bár ne kérdeztem volna. Valami vallási könyv volt, és elkezdett egy órát beszélni a szabad akarat és a szellemi lények, angyalok ördögökről, meg Luciferről aki első volt az elsők között stb. Meg hogy volt -e döntési szabadsága Lucifernek mikor fellázadt és ha nem volt felelőssé tehető-e a későbbiekért. Könnyed lájtos téma-neki.

Felét se értettem.

Hogy lehet bevágódni ilyen fiúnál akit semmiféle szokásos fiús téma nem érdekel és olyan dolgokat olvas, hogy még a tanárok se mindig értik mit és miért olvas?


Vele aztán fociról, csajokról, kocsikról, bulikról egy szót se lehet beszélni. Meg semmi emberi témáról.

Egyszer megkérdeztem hol szokott bulizni? Csak nézett rám, azt mondta ő nem vegyül mindenféle aljanéppel.

És hova jár szórakozni? Nem jár sehova. Barátai? Hát azok sincsenek. Mi érdekli? Csak olyasmik amiktől normál ember a falnak megy vagy nem is érti.


Ötlet?


2015. febr. 3. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a p*csába! Lehet hogy papnak készül az alapján ami leírtál.
2015. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös témátok, akkor miért akarsz vele összejönni? Hogy csöndben üljetek egymás mellett?
2015. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem készül papnak. Ez csak egy hajmeresztő téma volt a millió közül amivel foglalkozik.

Műszaki pályára készül.

2015. febr. 3. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Gondolom tönkretették a szülei már gyerekkorában, ez így már felejtős. Szomszéd szülei is ilyen elmebeteg vallásosak - nem az az imát mondanak ebéd közben, lefekvés előtt, meg vasárnap templom, hanem bármi történik, a mondatba belebiggyesztik Jézust, és öt értelmes mondatot nem lehet velük váltani, mert már szóba kerül az elkárhozás.


Hagyd a francba, tényleg, menthetetlen.

2015. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet engem kővel dobálni: szexelni akarok.
2015. febr. 3. 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Szuper, én meg egy nagy tányér hagymalevest szeretnék. A tényen még nem változtat, hogy ha ilyen nevelést kapott, valószínűleg a hozzáállása is más egy párkapcsolathoz, és ha össze is jönne, nem úgy vonaglanál az ágyban, mintha ördögűzést végezne rajtad. A nőknek legtöbbször olyan srácok kellenek, akiket nem kaphatnak meg, mert kell a trófea, a végén pedig letelepednek egy szamár mellett, akivel ezt éreztethetik is.
2015. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj! Mi férfiak nem vagyunk kódfejtőgépek, akármilyen elvont dolgokról is olvasunk. Ha szex kell, akkor nem kell tettetni, hogy érdekelnek az ilyen extrém témák.

Javaslom vedd meg a Káma Szútrát, írd bele egy cetlire a számod valami olyan mondat kíséretében, hogy "gyakoroljunk együtt" vagy hasonló. És add neki oda!

2015. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja. Aztán visszadná nekem a Káma Szútrát egy 100 oldalas dolgozat kíséretében, ami a könyvben talált tartalmi formai hibákat taglalja.
2015. febr. 3. 12:16
 9/13 anonim válasza:
Együttérzek veled. A szerelmet nem mi választjuk. Nekem is van egy szerelmem de nem tudok vele beszélni mivel nem is érdeklem. Derítsd ki miket szeret. Csoki, cukor, milyen film stb. Próbálkozz. Mikor vele vagy kettesben és könyvet olvas vedd ki a kezéből és mond neki hogy most beszéljünk másrol. Ilyenekkel próbálkozz. Majd ir hogy hogy ment.
2015. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ti keveritek a fogalmakat. Ha még nem is beszéltetek, akkor ott hogy lehet szerelem? Max vonzalom lehet, de az meg szinte semmi.
2015. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!