Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felejtsem el vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felejtsem el vagy lenne esély arra, hogy valahogyan felhívjam magamra a figyelmét? Hogyan deríthetném ki, hogy egyáltalán érdeklem-e?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egyszer találkoztam egy összejövetelen. Váltottunk pár szót, de azt túlzás lenne beszélgetésnek nevezni. Nekem nagyon szimpatikus volt és úgy éreztem, hogy én is neki. Sokszor észrevettem, hogy engem bámult, mosolygott rám, viszont egyáltalán nem ismertem őt és maga a helyzet is furcsa volt egy picit ezért nem igazán tudtam, hogy hogyan reagáljak. Később kiderült, hogy jóban van az egyik barátnőmmel, néhány osztálytársammal és hallottam egy beszélgetésüket, miszerint tetszem neki. Viszont ha érdekelném vagy akarna valamit, akkor gondolom keresett volna...Azt tudom, hogy egy ideje nincsen barátnője, viszont azt hallottam (hogy ennek mennyi a valóságalapja azt nem tudom), hogy voltak neki kisebb kalandjai, ami számomra mondjuk nem egy kifejezetten pozitív dolog...mármint semmi közöm nincsen hozzá, de én nem szeretnék egy egy-éjszakás-barátnő lenni és nem tudom, hogy neki egyáltalán lennének-e komolyabb tervei. Barátokon, osztálytársakon keresztül nem szeretnék kérdezősködni, még ha ez tűnik a legegyszerűbb opciónak is. Arra is gondoltam, hogy facebookon bejelölöm, de az is olyan furcsa lenne, mármint ma szinte már mindenki visszajelöl minden boldog-boldogtalant, de ebből még ugyanúgy nem lenne semmi...írnom kellene neki, de nem vagyok az a kezdeményező, nyomulós típus és azt sem tudnám, hogy hogyan kezdjek neki. Szerintetek sincsen ennek semmi realitása, ugye?
2016. dec. 14. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ertelmes lanynak tunsz. en azt mondom hogy nem tudhatod mi igaz es mi nem. marmint itt a pletykakra gondolok. ha nem vagy ilyen interneten ismerkedos akkor ne legyel az. ha nem akarsz kerdezoskodni akkor ne. azt viszont siman megcsinalhatod hogy olyan talalkozokra mesz ahol o is ott van. marmint azt mondtad vannak kozos ismeroseitek. akkor egy helyre is tudtok menni szoeakozni. valahogy csak ossze lehet hozni. amugy azzal hogy bejelolod szerintem nincs semmi baj. oke nm a lanynak kell rairni a fiura de bejelolni szerintem siman bejelolheted. remelem segitettem:)))
2016. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!