Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bepróbálkozzak nála vagy túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzak nála vagy túl rizikós? Hogyan deríthetném ki, hogy van-e esélyem? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Egy kisebb cégnél dolgozom és én foglalkozom a teljesítésigazolásokkal is. Szóval van egy beszállító srác, aki minden héten szállít. Amikor először megláttam, azonnal gyorsabban kezdett verni a szívem. A nézéséből, mozdulataiból úgy látom, hogy van esély arra, hogy ő is "más", illetve van úgy, hogy nagyon közel jön hozzám, amikor aláírom a dokumentumokat. De eddig más jelet nem közvetített felém. Érdemes próbálkoznom vagy inkább felejtsem el?

2012. szept. 6. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom próbálkozz. :) Mosolyogj rá, küldj felé jeleket és ha reagál rájuk nyert ügyed van.
2012. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eléggé félek a kudarctól. :(


Amúgy 25/F vagyok és kb. ő is ennyi idős.

2012. szept. 6. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a szemét, ha bámul téged akkor biztos a siker. Csak ne térj a lényegre azonnal, mert lehet, hogy megijed és elutasít. Kezdj el vele lassan barátkozni, mindig legyen hozzá valami vicces szavad, aztán majd kialakúl
2012. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre lehetnél kedves hozzá. Szépen, apránként.
2012. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először csak jeleket küldj felé és utána bátorodj. De a mozgásábol h érted? Lányos?
2012. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoz, ahogy az előbbiek írták :) Én nagyon szorítok, hajrá :D
2012. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Igazság szerint én is azt mondom, hogy próbálkozz. Tudományos tény, hogy létezik "meleg radar". Azaz, a legtöbb ember "érzi" a másik szexuális beállítottságát.

Mondjuk úgy is csinálhatod, hogy csak elkezdesz vele dumálgatni, miket szeret, stb. És elhívod egy foci meccsre, vagy egy sörre.

Esetleg felveheted valamelyik közösségi oldalra, onnan is elég sok minden kiderülhet róla.

Sok sikert hozzá! :)

2012. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!