Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud ehhez segitseget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud ehhez segitseget fuzni? (Bocsi telefonrol irok es egy ev lenne mire leirnam ekezettel)

Figyelt kérdés
Szoval, van egy regi ovistarsam akivel nem voltam rosszba (de o fiu en meg lany) es latom a baratnojet is (leszogezem marha nem a novere az) es egyszeruen olyan mint ha ram hajtana fel akarna kelteni a figyelmemet es a haverjaim edzesen mondjak hogy ne nezzen mar olyan feltunoen latazik rajtad stb. ilyeneket hallok mert mellettunk szoktak jatszani. (Amugy ping pongrol van szo) Multkor pingpongozok es mogemlopozik es ugy ilyesztett meg hogy konkretan hatbol atkarolt ugy megijedtem o meg csak rohogott... nem ertettem mi olyan vicced.. na mind1 az a lenyeg hogy mi a ti velemenyetek? Probaljameg kerulni vagy valami? Koszonom elorre a valaszt! ^3^
2016. dec. 16. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom felfogni ha van barátnője minek kacsingat feléd. Ne foglalkozz vele még ha nyomul is.Találsz jobbat.
2016. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!