Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú akaratán kívül megbántana, holott már jó párszor megígérte, hogy nem tesz ilyet, és egy verssel próbálna bocsánatot kérni? Tudom, hogy részben a vers minőségétől is függ, ezt csak akkor tudom elküldeni, ha privátban írtok, mert nem szeretném, hogy az adott lány is lássa.

2016. okt. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én jobban örülnék szerintem ha meg tudnánk beszélni a dolgot, elmondaná hogy sikerült megint megtenni, bocsánatot kérne stb, nem kell a vers, de ha te ilyen vagy akkor küldjél neki egy verset, rosszat nem tehet hacsak nem nagyon rossz a vers vagy olyat írsz bene.
2016. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha te akarod írni akkor mindenképp legyen igényesen megfogalmazva (főleg a lány szokott verseket/könyveket olvasni).

Ha pedig nem jönne össze keress egy már létező verset ami magába foglalja h sajnálod.

2016. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már többször megígérted, h nem fogod megbántani és mégis sikerül újra és újra... hát engem sajna semmivel nem tudnál kiengesztelni.

Lehet, h nem haragudnék rád, de nem is keresném a társaságod, az is biztos.

Azért sok sikert kívánok!

2016. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miután átadtad neki a verset, azért üljetek le megbeszélni. Szép gesztus a vers, de mindig azokból vannak a problémák, amik nincsenek megbeszélve.
2017. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!