Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek megszabadulni tole?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek megszabadulni tole?

Figyelt kérdés

Van egy srac 14 honapja egyutt vagyunk,de mostansag nagyon aggressziv lett es mindenben parancsolni akar mindent megakar szabni nekem . Szeretem es mikor o nyugodt akkor nagyon normalis,kedves,aranyos fiu,akit jo szeretni. Erzem,hogy szeret latom is rajta csak nagyon nem tetszik,hogy ennyira aggressziv es ilyenkor beszelni vele nyugodtan nem lehet!! Nem erzem teljesen azt a kotodest,amit kene,de eldobni nem tudom tudnam-e mert szeretem,de ez igy nem mehet, mar nem birom.

Kerem segitsenek!!! S.O.S !!!!

19/l


2016. dec. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kommunikaljatok az emberrek. Ha az utan i s idegbeteg, dobd ki

Jeeez, az ilyeneknek parkapcsolatuk van -.-

2016. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele (nyilvános helyen, nehogy megüssön, vagy ilyesmi) arról, hogy ha nem lesz normális, szakítani fogsz vele. Aztán majd figyeld a reakcióját, es hidd el, megtudod, hogy kene dontened...
2016. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar elore latom milenne..csititana,hogy ne nagyszajaskodjak(ezt mondja ha az igazamer kiallok vagy mikor idegesit( es elkezdene fenyegetni,hogy el fog jarni s keze. Mikor nem ideges tobbszor mondta ,hogy ne hagyjam el,ne csaljam meg..1x meg is koszonte,hogy ennyit turok neki,de olyan helyzetben mondta,mikor szerelmet vallott, 1nap tobbszor.
2016. dec. 17. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdésed mindent elárul "Hogyan tudnék megszabadulni tőle?"
2016. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elmondanám egy nyilvános helyen vagy leírnám neki, hogy ez így nem mehet tovább, és ha nem lesz normális, szakítás lesz a vége. Ha meg eljárna a keze, akkor legyen ott szemtanú. Ezzel fel is jelentheted!
2016. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra mi lesz később, oké, hogy most nem üt meg , de pár év mlva akár az is leht. Ha frusztrált lesz stb akkor rajtad vezeti le ? Sok bántalmazott nő van aki nem tud szabadulni a párjától. Menekülj amíg tudsz !
2016. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!