Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a bűntudattól? Sos

Figyelt kérdés

Volt egy buli ahol nagyon berúgtam még nyáron.Azóta nagyon gyötör a bűntudat meg a tudat hogy leégettem magamat pár olyan ember előtt akik előtt nem akartam volna egyszerűen felemészt.Lány vagyok így ugye csúnyább,de hajtott a kíváncsisàg és az egyszer élünk érzés.Az még egy plusz volt hogy 1.nyaram volt új emberekkel.Azóta teljesen elment a kedvem ezektől a nagy ivászatoktól,voltam buliba is azóta de nem rúgtam be egyáltalán.Rájöttem hogy úgy is jól tudom érezni magamat ha nem vagyok részeg.Más emberek az osztályból minden héten járnak kb bulizni és sokszor rúgnak be viszont őket ez egyáltalán nem aggasztja..engem vajon miért aggaszt ennyire?Mit tudok tenni ez ellen a nagy bűntudat ellen?Tényleg nagyon nagy bűntudatom van pedig nyár elején volt ez az eset..

16/l



2016. dec. 4. 00:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek ne írjatok olyanokat hogy gondolkodtál volna azelőtt mielőtt megetetted volna és társaikat mert ezekkel én is tisztába vagyok
2016. dec. 4. 00:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a bukkake.
2016. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül már senki nem emlékszik rá.
2016. dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy vele, akkor nem kell bűntudatot érezned. Ha meg lesz*rod, na akkor kellene. De neked bűntudatod van!

Gondolkozz el ezen. Ez azt jelenti, megbántad amit tettél. És ne aggódj, a többiek közül szinte mindenki más is részeg volt, úgyhogy nem jegyeztek meg semmit az egészből, de ezt már írták előttem.

Szóval, felejtsd el, már rég megbántad! :)

2016. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Most megnyugodtam kicsit..probalom magamat ezzel nyugtatni de mindig visszajon a buntudat..
2016. dec. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!