Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában mennyi időnek kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi időnek kell eltellnie ahhoz, hogy elmondhassam egy lánynak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Ismerettségtől számítva. (persze nem attól kezdve tetszett meg,amikor először megláttam :) )

2016. dec. 19. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:
18/F
2016. dec. 19. 21:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpi és ismered akkor hívd el valahova nyugodtan. Ott elmondhatod neki. De én a helyedben nem azt mondanám, hogy tetszik. Ha nem érzel többet hagyd, ha igen akkor meg azt mondd. ;)

16F

2016. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tetszik, azt bármikor elmondhatod, ha meg szerelmes vagy belé, az szerintem előbb-utóbb ki fog belőled bukni, szóval amikor már érezni fogod, hogy nem tudod visszatartani, és már annyira szívesen megosztanád vele, amikor már nagyon ki akar jönni, szerintem akkor kell engedni, hogy jöjjön a szó. :) Amikor már nagyon érzed, de amúgy nemtom:)
2016. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és jön majd egy megfelelő pillanat, gondolom, és akkor azt érezni fogod. Amúgy szerintem végülis tök mindegy, mikor mondod el, ha bejössz neki, és ő is szeretne többet, akkor viszonzott lesz ez a dolog, bármikor mondod el neki, ha meg nem, akkoris bármikor mondhatod neki, max azt mondja, hogy bocsi, de ő nem gondolt többre barátságnál, ő nem szeretne többet.
2016. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!