Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért érzem ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt barátommal. Eddig jól működtek a dolgok,de 2 hete megállás nélkül veszekszünk,veszekszünk és veszekszünk. Időközben én tök random összehaverkodtam egy sráccal a vonaton, kb 2 hónapja, és azóta sokat találkoztunk mert sokat utazunk együtt, és nagyon jól érzem magam vele. Viszont neki is van barátnője. Én úgy érzem hogy a barátommal elhidegültünk egymástól, nem a régi már...és a másik srác iránt meg úgy érzem mintha éreznék valamit. Vagy ez csak azért van mert sz@r volt az elmúlt pár hét a barátommal? Jól esik ha megölel,ha átkarol,picit megcirógatja a kezem/vállam..és érdekli,hogy mi van velem. Beszélgettünk erről, és kiderült hogy ő is érez valamit, de nem tehetünk semmit hiszen mindkettőnknek van párja,akiket szeretünk. Végül ő közölte hogy már nem bizonytalan és már nem érez semmit ha rám gondol... de akkor miért engedett közel magához??? Egyszer elküld a fenébe,ma meg megint ölelgetett,stb. még fel is hívott hogy jól vagyok e,minden rendben van e,majd hogy megy a barátnőjéhez,és máris teljesen másként beszél. Én nem akarom őt elveszíteni,nagyon fontos lett nekem ezalatt a rövid idő alatt. És hiányzik a közelsége. Nem értem magam,mert szeretem a párom, de mégis furcsa ez az egész. Miért lehet ez?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy már nem szereted?

Viszont ez a magyarázat, hogy elhidegültetek, nem ok arra, hogy egy másik fiú karjaiba menekülj. Inkább szakíts a pasiddal, ha az első nehézség után már ezt csinálod. Hidd el, jobban jártok

2016. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem épp első nehézségnek mondanám,és nem menekültem. Mert én még akkor is kitartottam mellette,amikor minden igyekezett porba hullani... a mai napig az életemet adnám érte,minden tőlem telhetőt megteszek,de akkor se jó. Mindent elfelejt...én mindent tudok,mindig hívom ha dogát írt,első hogy megkérdezem.. ő mindig elfelejti. Vagy ez ne essen rosszul? Sőt,azt is megértem,hogy kell a szabadság.. de mi a szalagavatómon melegedtünk össze, és idén ők tűztek... meg sem hívott az utána lévő afterra... miközben én sehová sem mennék nélküle.
2016. dec. 21. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Jobb a kapcsolatotok v szakítottatok?
2017. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18/F 20/L volt, de már nem vagyunk együtt.
2017. júl. 15. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!