Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátom, de mégis ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, de mégis ezt érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,távkapcsolatban élünk. Hétvégén mindig nálunk van vagy én náluk,de van sajnos,hogy csak kéthetente látjuk egymást. Nagyon szeretem,csak egy gondom van: rettentően magányosan érzem magam mellette. Ő tele van haverokkal nekem meg a suliban egyetlen barátnőm van(akinek mellettem van baráti társasága). Internetes barátoknak is örülnék én,de ez nagyon rossz állapot így. Mert boldognak kéne lennem,szerelem meg ilyenek,de nem tudok az lenni,mert nagyon szeretnék barátokat. Szerintetek beszéljek erről a barátommal? Vagy hol barátkozzak? Előre is köszönöm a segítséget.:) 16/L

2016. szept. 28. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a barátoddal erről miért kéne beszélned. Igazából ő ezt elvileg nem befolyásolja, menj és szerezz barátokat.
2016. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg barátokat szerezni hogy ne legyél magányos, de tudom hogy ez nem egyszerű ha nem olyan az ember hogy könnyen ismerkedik idegenekkel, szóval hogyha ez neked nem megy akkor viszont mindenképp beszélj a dologról a barátoddal. A problémákat csak úgy lehet megoldani ha megbeszélitek, akármilyen jellegű is ez a dolog :)
2016. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elmondhatod a barátodnak, de ő nem tud rajta segíteni. Annyi haszna lesz azért, hogy kibeszéled magadból, és kicsivel könnyebb lesz. Viszont barátokat magadnak kell szerezned. Keress valami klubbot, vagy valamit az érdeklődésednek megfelelően. Vagy járj sportolni, vagy edzeni...Új környezet, új emberek, új lehetőségek az új emberi kapcsolatokra. Vagy nem tudom 16 évesen lehet-e, de önkénteskedhetsz is. Itt is megismerkedhetnél új emberekkel. Vagy valami érdeklődési köröd biztos van...
2016. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!