Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem (tetszettem? ) egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem (tetszettem? ) egy osztálytársamnak, hogy közeledjek felé ezek után?

Figyelt kérdés

Egy osztályos közös program keretében egy barátnőm rákérdezett egy fiúnál hogy tetszem e neki és kiderült hogy igen. Én érzek is iránta valamit de mivel osztálytárs nem akarom elsietni a dolgokat nem szeretnék rányomulni ráadásul nem is voltam teljesen biztos. Ő a rá következő napokban mintha többet kereste volna a társaságomat én viszont nem igazán voltam rá vevő mert még régebbről egy másik fiú is képben volt nálam(ezt tudja) és amíg azt nem zártam le nem akartam semmi másba belekezdeni...őt azóta már elengedtem, de ezt az osztálytársam nem tudja szerintem és mikor legutóbb találkoztam vele (és még osztálytársakkal, nem ketten voltunk) ő egy másik lányról kezdett nekem beszélni(nem mondott semmi olyat amiből az jött volna le hogy bejön neki és én se kérdeztem rá csak beszélt róla..) pedig előtte hetekkel hónapokkal több embernek is mondta hogy én tetszem neki. Lehetséges hogy ő is végig több lány között őrlődött vagy csak sejti hogy megtudtam hogy tetszem neki és mivel nem viszonoztam rögtön így keresett egy másik szép lányt gyorsan hogy ne legyen kínos? (Amikor anno én beszéltem neki a másik srácról én se mondtam neki ki hogy bejön főként másoktól tudott rólunk)

Bocsi a regényért eléggé túlbonyolítom a dolgokat de valljuk be az is megnehezíti a helyzetemet, hogy osztálytárs és emiatt talán mindketten jobban félünk az esetleges balul elsült szituációtól.

L/17 (mentségemre szóljon a fiú már 18)

Szóval nincs már olyan sok időnk a gimiből.



2016. dec. 24. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy osztálytárssal soha nem kezdenék semmit. Nem jó, ha ennyire sokat vagytok naponta együtt, mert döntened kell majd a barátnőid és a pasid között. És abból sértődés lesz, a legcsúnyább fajta.
2016. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!