Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép kérdése:

Mit tegyek, ha nagyon bejön egy srác akivel jóba vagyok, csak nem tudom ezt hogyan közöljem vele. Tudnátok írni tanácsokat, hogy ezt apróbb jelekkel hogyan tudnám vele közölni? 17/L (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég sok hasonló kérdés van, de igazából egyik válasz sem segített sokat, így gondoltam írok egy saját kérdést.

Szóval az a helyzet, hogy az évfolyamomban van egy srác,aki...hat mit ne mondjak, nagyon tetszik, bár lehet, hogy még ez sem a megfelelő kifejezés rá :D

Elég jóba lettünk az utóbbi időkben, sokat beszélgettünk, így a "belsője" alapján még jobban meg tetszett :D

Több barátnőm is mondta, hogy szerintük ő is többet akar tőlem. Be vallom őszintén nagyon jó volt ezeket hallani (bár biztos, hogy nem csak nekem jó ezeket hallani, na mindegy :D)

Nem egyszer történt az, hogy megpuszilt a szám mellett és szorosan át ölelt. Amikor egy légtérben vagyunk, barátnőim mondják, hogy sokszor rám néz miközben mással beszélget. Amikor egymással szemben megyünk a folyosón (általában az aznapi első találkozásnál) sokszor szoktunk viccből "értetlenül" nézni egymásra, azzal a tipikus "háttekivagy?" fejjel, és általában ez után magához húz és szorosan át olel, majd megpuszil. Az igazat megvallva már nagyon oda vagyok érte és hát, "kicsit" kívánom is.

Na, de a lényeg az lenne, hogy mégis mivel tudnám ezt jelezni neki. Néha fel hozzuk AZT a dolgot is, amiről elég komolyan beszélün (remélem itt értitek mire gondolok :D)

Mivel tudnám neki jelezni, hogy többet szeretnék mint barátság? Gondoltam arra is, hogy amikor megpuszil, oda fordulok hozzá, hogy "véletlenül" szájon pusziljon, és a reakcióból leszűrném, hogy valóban többet szeretne-e vagy sem. Bár én ezt a dolgot kicsit soknak tartom, de ez is lehet egy megoldás...

Tudnátok írni apróbb jeleket, amiből egyértelmű, hogy nagyon bejön nekem és többet szeretnék tőle?

Válaazokat előre is köszönöm, és elnézést az esetleges értelmetlenségekért :D


2016. dec. 26. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez már úgy is egy elég intim kapcsolatnak tűnik köztetek nemtudom de én lányokat nem szoktam csak úgy puszilgatni csak ha együtt vagyok vele. A kérdésedre pedig az apróbb jelzéseket a fiúk nagyrésze nem veszi észre én se. Nyugodtan mond meg neki úgyis jó kapcsolatot ápoltok a helyén foglya tudni kezelni.
2016. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :D

Azt még ki hagytam, hogy suli után egyszer hazakísért (szünet előtti utolsó nap) és ott is nagyon jól elbeszélgettünk, amikor elköszönt ismét elég hosszasan megölelt, lehet, ha nem lett volna ott a drága kishugom,még meg is csókolt volna, nah nem baj, majd legkozelebb xD

2016. dec. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!