Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonytalan vagyok egy idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok egy idősebb fiúval kapcsolatban. Több infó lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú aki 6 évvel idősebb, mint én. Ismer és volt amikor találkoztunk, mert vannak közös barátaink. és úgy tűnt, hogy tetszem neki, mégsem lépett. Mindig kedves és mosolyog. írjak rá facebookon? Eléggé félk, hogyha írok akkor kinevet vagy amikor ha véletlenül valahol össze futunk cikis lesz a helyzet. Mit tegyek? ( A fiú 23 éves és én 17. )

2016. dec. 27. 10:46
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá, biztos van közös témátok, dehogy nevet ki, amikor rámír egy csaj annak csak örülni tudok.18f
2016. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2016. dec. 27. 14:05
 3/6 anonim válasza:
nekem is egy 6 évvel idősebb fiúm volt nem volt semmi baj vele írj neki semmi baj nem lesz mert sok más ember között is vannak ilyesmi kor különbségek. nyugi csak beszélj vele :D
2016. dec. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy vannak csak sok embertől hallom azt, hogy idősebb és nem az én korcsoportom meg nem is értem meg igazán,mert komolyabb..szóval ezek eléggé elbizonytalanítanak..:/ köszönöm, hogy válaszoltál most, hogy kaptam egy kis pozitiv "kritikát" nem vagyok annyira bizonytalan :)
2016. dec. 27. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
kösd fel magad.
2016. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sárvédő123 válasza:
Írj rá nyugodtan,nem fog kinevetni, ha meg mégis akkor tudod H jobb vár rád :)
2019. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!