Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik, jól el tudunk beszélgetni, sok mindent megoszt velem, de szerintem így is csak barátként tekint rám. Mit tegyek, hogy ez változzon? Hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Néha van, hogy odajön hozzám, megölel, mindig megkínál chips-el, kér tőlem is. Nem vagyok valami magabiztos, picit túlsúlyos is vagyok, talán ez az oka. Multkor átmentem hozzá tanulni, akartam adni neki egy csokit, de mivel hazaértek a szülei ez is elmaradt. Mit tegyek, hogy ő is beleszeressen? 15/F

2016. dec. 27. 23:12
 1/2 anonim válasza:

Csokit vagy csókot? Nem mindegy:)

Hááát egyébként mindenki máshogy csajozik, a stilusától függ, de van egy rossz hirem. Ez itt nekem leirtak alapján nagyon barátzónánal tűnik, amiből szinte lehetetlen kikerülni, változni nem nagyon tud. Ahhoz szerintem hogy ezen tudj változtatni pont hogy az kéne hogy ne legyél félénk, a csajok a magabiztos pasikat szeretik, 10/7 simán ezen múlik szerintem.

2016. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. dec. 28. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!