Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Justib...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Justib Bieberbe, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy megláttam az arcát és megtetszett majd párhónnap később azon kaptam magam, hogy a googleképkeresőben nézegetem a képeit és már a gykra írok ki róla kérdést, szóval biztos igaz szerelem *-*

+ a kinézete alapján szerintem nekem több esélyem van, mint a legtöbb női kérdezőnek

17f



#szerelem #Justin Bieber; #tini; #lány; #fiú; #tetszés; #szexi justin; #a szexisten justinka; #Bieber az új erotika király; #nem tudom az életem justin nélkül elépzelni;
2016. dec. 28. 10:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ugy felejtsd el, ahogy elfelejtetted, hogy hogyan kell leirni a nevet.
2016. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
*Justin ( jó hogy az elírás, mivel a b az n Melett van, tudod én nem vagyok olyan béna valaki, hogy gépelé közben nézem a billentyűzetet és figyeljek minden egyes betűre) de ha te erre fappolsz egészségedre!! Jó fappolást!! további normális válaszokat várok
2016. dec. 28. 10:47
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
én se értem az olyan idiótákat mint az egyes, most egy elírásba minek kell belekötni, de tényleg??
2016. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
100%
Te meg gondolom Justinra fappolsz. :D
2016. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar ha meleg vagy.

Kicsit én is.

De a csajok néha meghülyítenek :)

2016. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, látom egyeseknek a mély szarkazmus felismerése is nehézséget okoz, dehát nem baj, nem túl értelmes emberek mindenhová kellenek, mert akkor senki nem tudná kiszolgálni nekem a kávét.
2016. dec. 28. 11:00
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Óhh te is valami felsőbbrendű vagy nem igaz.

Tehát itt egy 17 éves srác aki szerelmes Justin Bieber-be és nem meleg.

Végül is, és mi az, hogy szarkazmus?

Jah igen, hogy azt képzeled neked van jogod a melegekből gúnyt csinálni.

Ugye tudtad, hogy az új Star Wars rendezője meleg?

Ha már annyira szarkasztikus vagy a filmet akkor ne nézd meg pls:)

Jah igen, és zsidó is.

2016. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"+ a kinézete alapján szerintem nekem több esélyem van, mint a legtöbb női kérdezőnek "


NEm-nem az ilyen kérdéseket gúnyolom, áhh kicsit sem -_- Hanem biztos a melgeket...

2016. dec. 28. 11:05
 9/31 A kérdező kommentje:
Neil Patrick Harris is meleg mégis kedvelem az így jártam anyátokban nyújtott alakításáért, szóval azt hiszem ezzel mindent elmondtam!
2016. dec. 28. 11:06
 10/31 anonim ***** válasza:
39%

Született zsidógyűlölő vagy ne is tagadd.

Egyébként Hollywoodban szinte mindenki meleg, úgyhogy nem tudom miért gyűlölködsz.

Az meg külön vicc, hogy a saját kérdésedet sem tudod értelmezni.

Ki vagy te Bugsy Siegel vagy mi? :)

2016. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!