Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek? Ő is érezhet valamit vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy most vagyok elsős középiskolában és van egy osztálytársam akibe beleszerettem..

Eleinte nem is nagyon foglalkoztam vele, de angolon egymás mellett ülünk és egyre többet beszéltünk és beleszerettem:( Én nem tudom hogy mos mit gondoljak de pl. infón is mondtam neki egyszer hogy segítsen és azt mondta, ha megölelem akkor segít.. Meg néha nagyon feltűnően néz és akkor félek hogy miért bámulhat annyira:/

És egyszer tök aranyos meg minden de van olyan amikor napokig nem is foglalkozik velem..

mit tehetnék??

nagyon szeretem:(

szerintetek ő is érezhet valamit??

mind a ketten 15 évesek vagyunk.



2015. nov. 22. 18:17
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Hát, ezek alapján valószínűleg tetszel/szeret téged.
2015. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
beszélj többet vele, és öleld közbe meg, vagy adj puszit. Barátilag is adnak sokszor puszit a lányok a fiúknak, szóval nem fog emiatt baj lenni, biztos fog neki tetszeni és ha szeret téged akkor ő is ad és próbál tovább kezdeményezni :)
2015. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is tetszel neki

amikor nem foglalkozott veled,hát az nem jelent semmit, biztos más dolga volt:)

2015. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!