Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van esélye egy 195 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van esélye egy 195 cm magas, de "csak" 78 kilós fiúnak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok ennél jobban hízni, akárhogy is próbálkozom. A bordáim nem látszanak ki meg ilyesmi, de azért elég vékony vagyok.

2016. dec. 29. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
aha ha híznál 12 kilót a lányok 90% oda lenne érte, nem értelek téged, ha a genetika ilyen magasságot adott neked, miért nem edzel és hozol össze egy normális, esztétikusan izmos testet.
2016. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek van annyi szabadideje.
2016. dec. 29. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem így is bejössz. A magasság plusz pont. Monjuk szerintem olyan kicsi lennék melletted mint egy baba de nem baj.
2016. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
195 cm szerintem már magában olyan vonzerő,hogy 60 kg-osan is odalennének érted a csajok. :D Nekem tökéletes lennél így is :)
2016. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, nem kell egy dekát sem híznod!
2016. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Tudom milyen, ha az ember nem tud hízni, nem ítélek érte el senkit, mert én is nagyon vékony vagyok. Szerintem így jó vagy
2016. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Nincs időd ? Én 2 helyen melózok 190 cm magas vagyok mellette napi 2-3 óra box edzés. 65 kg-ről híztam 75-re és még lesz ebből több izom is. Van időd, csak rosszul osztod be.
2016. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindenkinek kell izmosnak lennie, akadjunk már le a témáról :D A kérdező úgyis el fog kezdeni edzeni ha akar majd.

Egyébként én őszintén szólva most nem látom magam előtt hogy kb hogy nézhet ki egy majdnem két méter magas, 78 kilós emberke, de maga a vékonyság nem kizáró ok. Én is magas és vékony vagyok, tök jól szoktam kinézni lámpaoszlopok mellett is, te sem lehet sokkal másabb :D

2016. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meglepődtem, hogy van akinek pont az 195 körüli magasság jön be :D

Pozitívan fogok ezután hozzáállni, de azért próbálok valamit majd alakítani.

2016. dec. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!