Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy magas, vékony srácnak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas, vékony srácnak van annyi esélye a csajoknál mint aki kigyúrt, férfiasabb?

Figyelt kérdés
Lányok válasza érdekel főleg, de fiúkra is kiváncsi vagyok.

2016. júl. 30. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem van, főleg ha nem csúnya
2016. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem is van esélye :) Sztem aranyosak
2016. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a vékony srác esélyesebb, jobban megmozgatja a fantáziámat, főleg ha cuki*-*
2016. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm tetszett egy izmos fiúnak is amikor én udvaroltam neki.. És engem választott ^^

A srác:kb. 175cm magas, legalább 80 kiló, sokat kondizik, focista, sok sportban jeleskedik.

Én:180cm magas 64 kiló, ha eszembe jut hetente 1-2x edzek fél-egy órát itthon, inkább munkában, barkácsolásban edződök(favágás,ásás,kerti munka,haszonállatok gondozása).


Szóval miért ne lehetne? :D Aki a külsőségekre hajt az annyit is ér, aki meg normális az adni fog egy esélyt hogy belsődet is megismerje :) És az is sokat számít egy lánynak

2016. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont ez az ideálom, de azért ha nálam is vékonyabb lenne az kicsit zavarna. :D
2016. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom az e heti aktivitásod sem maradt el:D


Egyszer ugyan egy "Saját kérdéseid" menüpontról képet lőj már kíváncsi vagyok te vagy e a mastermind az összes magasvékonysrácos kérdés mögött:D

2016. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a héten a hanyadik kiírásod?

Pista, te vagy az?

2016. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Inkább mint egy kigyúrt hülyegyerek... Valamennyi esze legyen és szeressen... Nekem az számít...
2016. júl. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ez az agyhalott trollkodik, szerintem egy magas, vékony srác lecsapott a kezéről egy csajt vagy nem tudom, de nagyon unom már ezt a kérdést, olyan válaszokat vár, hogy nincs semmi esélyük, bne asszisztáljatok a trollkodásához :) te meg egy szarember vagy kédező )
2016. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem bejönnek a magas, vékony, és kicsit hosszabb hajú srácok. 18/L
2016. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!