Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kivel járnátok sziveseb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kivel járnátok szivesebben?

Figyelt kérdés

Aki gyártyja a füvet vagy aki szívja a füvet??

Ugyan ez speedel?

Ugyan ez kokainnal, crackkel, LSDel, ecstasyal és nácsócsipszel.

Indoklást is írnátok?? (lányokról kérdeztem!! sárkányok ne írjanak.)

17f



#fiú #tini #szerelem #drog #Justin Bieber #PamKutya #Unfield #SZKárlett a gonosz én vagyok #főzik én mindent #szeretem a piaci árakat
2016. dec. 29. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Aki gyártja a füvet, azért mert aki szívja, az hamar megdöglik.
2016. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel sem járnék szívesen, de, ha muszáj választani... Akkor azzal, aki gyártja.


Aki szívja, az ugyanis teljesen hülye.


(Viszont, aki gyártja, az meg egy szemét alak...)


Ajj, ez egy hülye kérdés. :D

2016. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 voltam, 18/L
2016. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Pff....ettől a kérdéstől okádok.


-sárkány.

2016. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
aki gyártja mert akkor én elszivom és tökéletesen kiegészítjük egymást :D én egy tündér vagyok félek a sárkányoktól :D :D
2016. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Aki gyártja, de nem használja. Az indoklás az az, hogy drogossal nem jönnék össze, sokszor nem beszámítható, függő, nem lehet vele hosszútávra tervezni, stb. Bár nem tartom azt se túl jó dolognak ha valaki gyártja, de az még elmegy, ha leáll vele és nem akar breaking bades drogbirodalmat építeni...Jártam már olyannal, aki állított elő tudatmódosító szert. Ugyan nem a felsoroltak közül az egyiket és nem is a legdurvább szinten lévők közül (pl meth, heroin, kokain), de akkor is próbáltam rávenni, hogy hagyja abba, amit meg is tett, így rendben voltam a dologgal, mert jó ember és a motivációja is viszonylag érthető volt (nem iphonera gyűjtött meg nem azért csinálta mert hű de menő)
2016. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én a hatalomért teszem, azt akarom hogy az egész alvilág tudja majd a nevem és elis fogom érni ezt.

Ha a készítőt választották, akkor minimum hány %os tiszta árút kell előállítania ahhoz, hogy megszeressétek?

2016. dec. 29. 21:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Annak meg aki azt mondja hogy aki gyártja az szemét alak, nem feltétlenül. Gondolj bele hogy mi a jobb: Valaki aki ért hozzá az csinálja meg és azt csinálja a szer amire számítanak, vagy valaki aki nem ért hozzá és emiatt súlyosabb problémákat okoz a szer abban aki használja. A szer így is úgy is elkészül és eljut az emberekhez, de a második esetben többet árt.
2016. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Komoly diszkriminációt érzek a kérdésedben a sárkányok iránt.

Válaszoltam volna, de úgy tűnik manapság a sárkányok már véleményt sem mondhatnak...

2016. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Inkább azzal aki gyártya. Hátha ad kedvezménnyel (khm..ingyen pls) a csajának.
2016. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!