Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 15 évesen (F) szeretett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 15 évesen (F) szeretett hiányos vagyok és szeretnék barátnőt? (bár még sosem volt)

Figyelt kérdés
15F

2016. dec. 30. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem de a panaszkodasodat dobd felre.

17F

2016. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem gáz.... ilyenkor szerintem minden tini így érez :D 15/L
2016. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2es meglatasod teves, nem volt meg senkim (anyamat se ismertem) megsincsen szeretet hianyom es baratno utan sem kotlatok.
2016. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az a gáz, hogy fiú létedre jössz a szeretethiányos szöveggel meg a töketlen kérdéssel...


nem gáz ha megtalálod a golyóid, és veszel egy kis bátorságot barátkozni, ismerkedni

2016. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szerintem meg egyáltalán nem gáz az amit csinál,nem sajnáltatom magam stílusban adta elő akkor meg nem értem mit kell beszólni hogy szedje össze a golyóit.Mintha a középkorban élnénk hogy egy fiúnak/férfinak nem lehetnek érzelmei csak és kizárólag kemény macsó lehet....

2016. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a golyóim megvannak ;)
2016. dec. 30. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:

lehetnek nem ezt mondtam.. csak kezd kicsit túl sok lenni a lelkileg sérült kisfiú meg kislány (15-16 évesek) akikkel kicseszett a világ, meg csalódtak, meg összetörtek meg stb... azért ne menjünk már át egy bizonyos határon.

igen, mindenkinek szüksége van szeretetre, barátokra, párra stb. de az nem attól lesz hogy kérdez meg nyafog hanem ha tesz érte.

2016. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De nem kell mindenkinek.. Egy ismerosom sincs megse panaszkodom soha, mivel az ember csak terhet jelent es nem tobbet.

Csak annak kellenek ilyenek akik lelkileg gyengek es nem birnak elviselni, ha egyedul lennenek.. Kerdezo tovanbra is azt mondom ne panaszkodj ( ami nem egyenlo azzal h nincs golyod) felesleges volt szerintem a kerdes, mivel ezt mindenki sajat magarol, sajat magaban donti el, szoval megkerdem, te ezt cikinek erzed??? Ettol kevesebb lennel mint mas??

Mert szerintem nem.

2016. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
privatban pls...
2016. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyaltalan nem gaz! 1-2 honapja en is ilyen voltam, es nagyon akartam baratnot es kicsit be is depiztem 15f
2016. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!