Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalombol baratno?

Figyelt kérdés

Érdemes ilyet csinálni, hogy elcsábítok egy kiszemelt lányt, aki csinos és okos, pusztan unalomból?? Már sok mindent kipróbáltam és eddig mindenre ráuntam.

Szerintetek ez képes lenne folpörgetniengem?? Mennyi ideig tudok ezzel elszorakozni, ha belekezdek??

18f


2016. dec. 30. 21:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Egy okos csaj átlát majd rajtad, max virkákat tudnál találni, szóval itt már dőlt a terv.
2016. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ne ide írd ki szánalmas életed még szánalmasabb teendőit. Gondolom valami álompasi lehetsz.. :) Jah és a nők okosabbak ennél..
2016. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ha jol hazudsz senki nem veszzi eszre, ha beleelem magam akkor meg szerintem felse tunik neki, nem olyan nehez egy embert atverni, ajanlom tegy egy probat valakivel es majd belatod.
2016. dec. 30. 21:59
 4/27 anonim ***** válasza:
Jajj kicsi csillag te egy álomvilágban élsz, egy okos nőt az életben nem fog egy kis taknyos átverni, szóval menjél szépen hajcsizni mert h-lye vagy.
2016. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hahh...majd rájösz.. Mint ahogy már írták elöttem is egy lányt,nőt nem tudsz így átverni hiába hazudsz és színlelsz jól az okos lányok, nők és akik nyitott szemmel járnak azok átlátnak rajtad mint a szitán talán lesz egy olyan h_lye p_csa lány aki beveszi neked de az nem okos szóval ezt már buktad
2016. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Minek hazudni? Mit ersz el vele? Csak a masik ember vesztet
2016. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Jo aki nem hiszi el az akkor nem hiszi el... Kb 1 eve kezdtem fejleszteni a manipulacio kepessegemet es ezen az oldalom szamtalan nore rairtam ( olyan 100ra kb) mindegyikkel elbrszelgettem es 1-2 het beszelgetes utan ha meg fenallt q normalis tarsalgas kepet kuldtem majd attertunk mas feluletre a vege meg kb mindig az lett, hogy jo par het utan elhivtak talalkara de en meg nem akartam semmit...

Nem mondom hogy a leghelyesebb vagyok szt mondom szerintem jol nezek ki es vannak olyanok akiknek tetszem, persze olyan is volt akinek nem jottem be, de qz meg nem erdekelt..

Elgondolkodtam ezekutan hogy lehet csak eretlen kislanyok es ezert tudnak ilyen hamar beleszeretni valakibe, de ekkor idosebb korosztaly velemenyet kezdtem el kikerni a kulsomrol.

30-40 korulieket es meg ott is boven volt annyi pozitiv visszajelzes, hogy tudjam ronda nem vagyok, szoval megfelelo "Szenelyiseget" feloltve barmilyen mot megtudok szerezni szerintem, erdekelt hogy mas csinalt-e mar ilyet es ha igen a vegen erzett e valamit.

2016. dec. 30. 22:35
 8/27 anonim ***** válasza:

Lol

Unalombol menj kapalni hallod xd

2016. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ja, persze 100-ból 100 meg 30+-os nők. Menj aludni, idióta.
2016. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ohm latom a szovegertessel gondod van.. Olvasd el megegyszer es akkor rajosdz mekkora baromsagot irtal..

Mint mondottam llevaltak a beszelgetes kozben emberek, akik meg mataftak azoknak legtobbszor szimpatikus voltam kep utan is, nem azt mondtam, hogy mindenkinek... Ha meg nem hiszed irj privatot es kuldok neked majd printscreeneket a levelwjrol hogy kiket irtak.

2016. dec. 30. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!