Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha vannak "rajongóim", de tőlük nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

Ha vannak lányok, akik folyton próbálkoznak de én nem akarok semmit, akkor mit tegyek?

Hülyén hangzik, de ha egy lány könnyűvérű, akkor valahogy eltűnik a varázsa( kicsit a nőiességéből veszít), ha meg nem kezdeményezek akkor meg tudhatnák, hogy akkor más tetszik esetleg nem?

Nem tartom magamat kimondottan helyesnek, normálisan sportolok, jól tanulok és valahol az átlag és a supermodell között vagyok véleményem szerint.

17f


2016. dec. 31. 03:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ohh kihagytam a lényeget, nem akarom megbántani őket.
2016. dec. 31. 03:14
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Ha jól néznél ki akkor nem írogatnál ilyen hülyeségeket ,mert már rég megtanultad volna kezelni az ilyen helyzeteket. Szánalmas kamu ego növelő szöveged, nem tudom miért itt gyártod.
2016. dec. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
a sors iróniája "kedves" válaszoló, hogy mielőtt idekommenteltél már azelőtt rádírtam egy gyökér válaszod kapcsán, sőt képet is küldtem neked immáron majdnem 10 perce, kíváncsian várom a reakdciódat, de lehet csak szimplán belátod, hogy tévedtél és szégyenedben semmit sem fogsz írni, de az is lehet, hogy ezt most ide kiírom berágsz rám és lerondozál, nem fog érdekelni, mert nem vagyok az, ezt jól tudom.
2016. dec. 31. 03:44
 4/24 A kérdező kommentje:

Nos azóta sem érkezett válasz, pedig rögtön azután küldtem, amint mondtad, hogy mehet, szóval vagy leléptél tapló módra és csak a beszólásod hagytad itt, ami eléggé "férfias" jellemre mutat (irónia, ha nem értenéd, tudod valaki így szokott humorizálni, nem úgy, hogy oktalanúl szid mást) vagy a már fent említett opció lépett előrtérbe, hogy szerinted is jól nézek ki és felesleges volt szidni.


De amúgy attól, mert még valaki segítséget kér, nem feltétlen lesz, ronda dagadt kocka, csak ötletet és tanácsot akartam kérni, tudtommal az oldal erre szolgál.

Főoldalon kint van Naponta 370 000 látogató!, ha ez a sok ember szerinted mint csak állszentkedni jár ide, akkor miért vagy itt? És csak te vagy a kivétel? ezen az alapon te is küldhetnél magadról képet, mert az is benne van a pakliba, hogy te vagy az aki senkinek nem kell és itt vezeted le feszültségedet, mert a jobbkezed már nem bírja..


A fogalmazásod minden egyes válaszodnál felháborító és hát szerintem undorító, szóval megse lepődnék, ha valóban úgy lenne ahogy felvázoltam.

2016. dec. 31. 04:05
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Láttam amit írtál és gondoltam te vagy az aki küldte a képet,de az alapján a kép alapján biztos nincsenek rajongóid xd.
2016. dec. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

kérdező, túlságosan magadra veszed amit mondanak!

nyugi:D

engedd el a füled mellett! mindenki neten keresztül szeret szövegelni

2016. dec. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
xDD nem tudom, hogy vagytok vele, de én iszonyatosan nevettem a kérdezőn, zseniálisan kiosztotta az első válaszolót, amúgy én is kértem tőle képet, nem az esetem, mert más fiúk tetszenek, de igen, kifejezetten eltudom róla képzelni, hogy elég sok lánynak tetszik, a szeme amúgy tetszett *-* 15L
2016. dec. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Most kinek higgyek? egy fiúnak, akinek küldtem képet és akár az irigység is szólhat belőle, vagy egy lánynak, aki még írni is tud.

(biztos ami biztos, megkértem a srácot küldjön magáról képet, mert azt mondta jobban néz ki nálam, amit elis hiszek, ha megmutatja majd, de ha felse meri magát vállalni egy olyan előtt, aki ugyanezt megtette vele szemben, akkor valószínűleg vele vannak a gondok)

2016. dec. 31. 04:24
 9/24 A kérdező kommentje:

Ízlése mindenkinek más!! -_- nem tetszhetek mindnekinek.

Az előttem szólonak sem jöttem be, de adott egy korrekt választ. Olyan jó, amikor valaki gyűlölködni jár ide, mert nincs jobb dolga, otthon vernek vagy mi az isten van veled?

2016. dec. 31. 04:26
 10/24 anonim ***** válasza:

Kerdezo, miert erdekel ennyire mas velemenye? Nem lehet mindenkinek megfelelni.


Mellesleg egyszeruen mondd meg nekik, hogy neked egy masik lany tetszik, ez hatasos szokott lenni.

2016. dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!