Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak az átlagos 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak az átlagos 15 éves lányok?

Figyelt kérdés
A kérdés kicsit furcsa tudom , de egy hét múlva 15 éves leszek és eddig nem igen csináltam olyan dolgokat mint egy átlagos tinédzser. Elég csendes és visszahúzódó vagyok azonban aki közelebről megismer annak nem ez a véleménye. Szóval változásokat akkarok pl. Öltözködés haj es ilyen csajos dolgok

2017. jan. 1. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amit szeretnél és amit szeretsz csinálni! Ne olvadj bele a "nyájba"!
2017. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pl kékre festettem a hajam amikor 15 lettem. Változó, hogy ki mit csinál ilyen idős korban. Ismerek olyat aki ennek örömére lefeküdt egy random fiúval. Neked kell érezned, hogy milyen 15 éves is szeretnél lenni..
2017. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelnek, szerintem Egy kis smink elég: korrektor ha vannak bőrhibáid, szempillaspirál.


Fiúzás: sokan fiúznak ilyenkor, ilyenkor járnak a legtöbben abortuszra... szal ne kövesd őket ebben :D


Nőies ruhák: sokan elkezdik a mini szoknyát :D k.vás cica nacit hordani.

Nem kell olyannak lenned!


Legyél önmagad! Észre fogod venni, hogy te is időről időre elkezdesz változni, nem kell erőlteten csinálni.


Ne legyél olyan ha nem muszály mint a többi fruska :D

2017. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én marciusba töltöm a 16 ot. Csendes visszahúzódó vagyok,de a barátaimmal kínyílok.Nem érzem magyam még most se "nagyobbnak"mint 14 évesen. Légy önmagad ne változtass.
2017. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mit csinalnak?

Isznak, fuveznek, cigiznek, es eszeveszettmód basznak

Te ne kövesd ezt a példát:)

2017. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Ugyanazt csinálom, mint eddig: magamat adom. Nem iszok, nem pasizok -annak még nem jött el az ideje- és nagy bulizásokba sem kezdek. Igazából csak a korom változott meg, én megmaradtam önmagam. :) Ha mindenképpen változtatni akarsz, akkor próbálj meg a jó irányba változni! ^^ Legyél pozitív, figyelmes, nyitottabb az emberek felé = barátkozósabb! Persze, te tudod egyedül, mi a legjobb neked.. :)
2017. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én 3 hónapja lettem 15 és semmit különöset nem csináltam. Ja Max annyi h néha füvezek. De azt is csak otthon ,egyedül. Sokat olvasok, tanulásra koncentrálol
2017. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sorozatokat maratonoztam meg pizzát ettem. :))
2017. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat, azt hiszem igazatok van, majd kialakulnak a dolgok és addig is önnmagam leszek , köszönöm hogy egyáltalán időt szántatok rá!😊
2017. jan. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!