Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon sürgős dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon sürgős dolog ha mondhatom így és szükségem van a tanácsotokra. Kérlek minél többen a véleményüket írják le?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet h most van barátom. Már fél éve vagyunk együtt és először bemutatott a haverjának. Ő akk autóval jött és beszáltunk mi is. A pasim ült előre mellé és én meg hátra. És akk minden jó meg így meg úgy és akk a pasim egyszercsak kiakad ( ekkor már csak ketten voltunk) h valami nem stimmel a barátjával, h ő az egész úton rám nézett a visszapillantó tükrök keresztül. H állandóan engem figyelt, én meg mondtam neki h nem láttam mert kinéztem az ablakon. Megkérdeztem a pasimtól h nem lehet h csak rosszul látta e, de azt mondta h nem mert egész úton ezt csinálta. Aztán volt olyan is h elmentek ketten asztaliteniszezni és akk én mondtam a pasimnak h a szemeid csak a labdán és ő ezt elmondta a haverjának és együtt röhögtek. És aztán írja neki a haverja h én tudom e h nemcsak a labdán volt a szeme a pasimnak. És még olyat csinál a pasim haverja h mindennap megkérdi h hogy vagyok. Semmi szia, úgy kezdi a beszélgetést h hogy van a barátnőd. A pasim szerint féltékeny és h belémszeretett, mert a pasim mindig rólam beszél neki... Szerintetek ez nem fura? Vagy lehet h én bejövök neki?(mármint a haverjának) vagy szerintetek mi most a helyzet, ti hogy látjátok ezt? Kérlek értelmes válaszokat adjatok. Nagyon nagyon kérlek h segítsetek, mondjátok el a nézőpontotokat.

#kétely #komplikáció #pasi legjobb haverja #lehet h ez szerelem az ő részéről?
2017. jan. 2. 02:54
 1/6 anonim válasza:
Bejössz a barátjának és "meg akar szerezni". Ha nem hagyjátok, akkor nem lesz baj. De én inkább leépíteném a srácot.
2017. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2. válaszadóval.
2017. jan. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Primitívek és rajta röhögcsélnek, de te se állsz túl távol a primitívségtől és egyszerűségtől.
2017. jan. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 exronin ***** válasza:
Már ez a pasim szöveg is halál idegesítő... De ha tényleg szeret téged és te is őt, akkor építsétek le ezt az idiótát és legyetek boldogok.
2017. jan. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem el kéne őt kerülnöd. Ha találkozik a barátoddal hagyjad, de te ne menj vele olyankor. Vagy szeretnéd, hogy miatta legyen vége a kapcsolatotoknak? Neki se jó, ha lát és nem kap meg...csak szenvedne ő is meg neked is kényelmetlen a dolog. Beszélj erről a barátoddal. Persze ez is csak az én véleményem de remélem tudtam vele segíteni.
2017. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság, gyerekek. Az élet nem úgy működik, hogy elbújunk a nehézségek elől. Mindig lesz olyan, kérdező, akinek tetszel. Olyan is lesz, aki rád hajt. Az élet nem futóverseny, hogy aki először megkaparintott téged, az fog birtokolni, vagy csak az tarthat igényt a szerelmedre. Mindig a jobbik győz. A a "pasid" haverja el tud szeretni téged, akkor ő a jobb, és megérdemel. Ha erre nem képes, akkor meg csinálhat akármit, csak ő fog szívni vele.
2017. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!