Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önző dolog szerintetek, ha...

Önző dolog szerintetek, ha valaki szereti a hőséget, hogy minél melegebb legyen kint? 35-40 fok

Figyelt kérdés

Mert bár neki az a jó, ezzel végülis figyelmen kívül hagyja az öregeket meg a betegeket akik rosszul bírják a forróságot, és azokat akik a tűző napon dolgoznak.

Ezért jutott eszembe a kérdés, önzőség ilyen meleg időt kívánni?


2015. júl. 1. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az időjárást nem tudod megváltoztatni, azt kívánsz, amit akarsz :)
2015. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az, hogy te mit szeretnél semennyiben nem befolyásolja az időjárást, ezért nem önzőség.
2015. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem!Mert itt a nyár és ennek az ideje!Nyilván neked is eleged lett a hüvös idöböl.
2015. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem önző, hanem fantáziátlan, hiszen meg lehet oldani, hogy akinek hűvösre van szüksége, az hűvösben legyen, aki melegre vágyik melegben legyen. Egymás mellett több ember képes teljes életet élni, mint gondolnánk.
2015. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem önzőség, bár soha nem fogom megérteni, aki szereti a meleget. És se öreg, se beteg nem vagyok.


Egyébként tök érdekes, hogy akik mondogatják, mint az egyik előző, hogy "nyár van, még jó, hogy meleg van", azok nem mondogatják ezt a nyári záporokra, vagy télen a hóra.

2015. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor az is önző, aki folyton rinyál ha végre igazi nyár van, és nem gondol rám, hogy engem hogy megbánt vele, hiszen én örülök neki. Ugyanis volt ,hogy én is ezt éreztem amit Te, de úgy döntöttem nem fogok együtt érezni, mert alig van valójában néhány hét a meleg fürdőzős időszakból, szóval azt gondolom akit zavar vonuljon addig hűvösre.

Egy hónapja felállítottam a medencét, beleengedtem 17 m3 vizet, és tegnap volt az első alkalom, hogy végre belemehettem. Eddig csak költöttem rá, hogy tiszta maradjon a víz. Nem kell érte irigyelni, mert egész évben dolgozunk a férjemmel látástól vakulásig és sehova nem járunk el szórakozni, ez az egy szórakozásunk van.

A másik meg, hogy szeretünk jókat enni, és most érezzem rosszul magam, ha hetente többször eszek húst, mikor mások nem tehetik meg? Az a szerencse, hogy az időjárást nem lehet emberi beavatkozással irányítani. (egyelőre. Bár szerintem már dolgoznak rajta)

2015. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a meleget. Nem hiszem, hogy nagy önzőség lenne várni a kánikulát, Magyarországon egész évben még meleg nyár esetén is csak 10-20 nap szokott lenni, amikor 35 fok fölött van a napi csúcshőmérséklet. A maradék 350 napon lehet élvezni a hűvösebb időt, ha valaki azt szereti.


Arról nem is beszélve, hogy az a max. 37-38 fok, ami Magyarországon általában a "nagyon meleg", sok helyen kifejezetten hűvös időnek számít nyáron. Nehogy már ezért a kis melegért is bocsánatot kelljen kérni.:)

2015. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 fok felett már meleg van. Ha így vesszük, nincs annyira sok kellemes nap - számomra. Én pl. havat is két éve láttam.
2015. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem önzőség. Az viszont az lenne, ha a szobában nem engednéd bekapcsolni a légkondit, mikor körülötted mindenki ájuldozik.
2015. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem kívánok ilyen meleget, nem vagyok kukorica.

Amúgy meg önzőnek önző, legalábbis definíció szerint, de nem hiszem, hogy bármilyen jellegű bűntudatot kéne érezned miatta. Nem lehet mindig másokra gondolni, te is fontos vagy.

2015. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!