Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az egyik ismerősöm néha úgy szólít, hogy szerelmem?

Figyelt kérdés
Mit gondolhat? Akár még érezhet is valamit felém? Szeretném ha válaszolnátok! Köszönöm szépen.

2017. jan. 3. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha telefonodról van szó, az nem gondol semmit, csak ilyen csengőhangot állítottál be.
2017. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 |Orfeusz| ***** válasza:

[link]

Érdemes szkeptikusan kezelni a robotok érzelmeit.


Az Ex Machina filmet ajánlom megnézésre.

2017. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez régen kedveskedő megszólítás volt minden mögöttes jelentés nélkül, akár családtagok felé is. Én arra gondolnék, hogy ez a szava járása, esetleg valamelyik idősebb vagy vidéki rokonától tanulta el.
2017. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én a kutyámat hívom igy, és ember szerelmem is van :D
2017. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ha nekem ilyet mondanak ( egyik kollégámra szokott néha rájönni, hogy nyuszika, és hasonlók), akkor mindig gyanakodni kezdek és megkérdezem, hogy na, milyen szar feladatot kapok mindjárt?

Ne láss bele túl sokat, szerintem ha szerelmes lenne beléd titokban, akkor nem hívna így. Sajnálom. :(

2017. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Én pl. láttam és hallottam hogy az egyik gyerek azt mondja "hagyjál már" aztán hallottam a lányokat, hogy "nézd ott van az a fiú" és jöttek hozzám, annak ellenére hogy tudtam csak hülyéskedik és semmi esélyem nála, hagytam hogy így szólítson(szerelmem, pasim), tetszett...


Ilyeneket mondott, hogy "randizzunk." "Mi most akkor járunk?" Aztán később a barátnője is elmondta hogy csak szórakozott.


Ha nem foglalkozol vele, nem keresed, akkor békén hagy. Amúgy ezt már 2 lány is eljátszotta velem. Mindkettőnek van barátja/pasija/szerelme, ahogy tetszik.


Onnan lehet leginkább rájönni, hogy csak akkor mond ilyeneket, ha a barátnőivel van. Leginkább az olyanokkal csinálják, akik rondák, vagy csak nem túl helyessek, nincsenek barátaik, egyedül vannak. Az ő szemükben az ilyeneket csak tipikus lúzerek.


Ez valami divattá vált, vagy nem tudom, de mindkét lány pontossanugyanúgy csinálta. Azt mondta tetszem neki, jelöljembe Facebook-on(ahol persze ott a kép hogy csókolóznak a barátjával, plussz imádlak szerelmem van alatta), aztán miután nem foglalkoztam velük, leszálltak rólam.


Az ilyenekkel vigyázzni kell, könnyen el tudják érni, hogy beléjük szeress, kedveld őket, mivel ilyeneket mondanak hogy milyen hejes vagy. Ahogy észrevettem középsuliban csinálják a 9.-esekkel, bár lehet csak nálunk.


Szerencsére azóta összejöttem egy lánnyal, akivel kölcsönösen szeretjük egymást.

2017. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, azoknak akik tényleg segítségnyújtásként írtak és nem csak azért mert éppen vicces kedvükben érezték magukat!


Kedves első válaszoló! Nem tudom, hogy miért kell mindent hülyén felfogni... Attól hogy neked csak a telód mondja hogy "SZERELMEM" attól nem biztos, hogy más is így csinálja! Kérlek, ha nincs értelmes válaszod akkor ne írj inkább semmit se, mert olyan jól fellehet a poénokkal idegesíteni az embereket. Köszönöm


De ha csak egy szokás lenne neki, akkor más lányoknak is mondaná, nem?

Annyi a probléma, hogy én sem tudom, hogy neki ez csak vicc vagy komolyan gondolja. Nem csak a barátai előtt hív így, szinte mindenki előtt!

2017. jan. 4. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezt akartam még írni. Tehát úgy értettem, hogy csak akkor hív így, ha nem ketten vagytok. Engem pl. a tanár előtt is így hívott az a csaj. Neked sem mondta még úgy, hogy csak ketten vagytok?
2017. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azért poénkodtam, mert képtelen voltál a megfelelő kategóriába rakni a kérdésedet, és az Elektronikus eszközök - Mobiltelefonok kategóriába sikerült raknod.


Amúgy szórakozik veled a csaj. Ha érezne irántad valamit, azt nem kürtölné világgá. Csak amilyen lúzer vagy, nem esik le neked.

2017. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mondta már akkor is amikor ketten voltunk.


Akkor bocsi. :( De a mi szituációnkban én vagyok a lány!

2017. jan. 4. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!