Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mitől függ, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mitől függ, hogy becézitek a lányt?

Figyelt kérdés

Nem párkapcsolatban. Haveri, baráti kapcsolatokban.

Ha elhagytok egy hülye becézést az köthető érzelemhez? Pl tegyük fel sokáig "cuncikának" hívtál valakit, de elhagyod az minek köszönhető? Olyankor már érzelem is lehet a dologban?



2017. jan. 3. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy csak meguntam vagy észrevettem hogy hülyén hangzik érzelemnek a becézésben nálam semmi köze a dologhoz ugy fogom hivni ami jol hangzik,illik rá és tetszik neki is pl előszeertettel hívok egy okos és okoskodó lányt okoskának :D de érzelem attól még nincs benne ha elhagyom akkor is csak azért mert meguntam :D
2017. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem sértőnek találja és meg is beszéltem vele, hogy így szólítom, nyilván nem fogok úgy becézni valakit, hogy hájasgombóc, mert az sértő de ez is becenév, csak gondolom ilyenkor az illető nem veszi figyelembe a másik érzéseit és nem egyeztet a másik taggal :D
2017. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!