Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, idősebb pasik mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, idősebb pasik mi a véleményetek tetovált, piercinges csajrol aki jól néz ki zavarna titeket hogy ilyen?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire,ha még egészséges mértékű és jól áll akkor egyáltalán nem zavarna
2016. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dreed ***** válasza:
Nekem is van piercingem,és nem zavarna ha a lánynak is lenne.
2016. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ha jól néz ki vele, és határok között marad akkor oké, de egyéb esetben, mint pl egyik ismerősöm, az már sok azért nekem is, orrba, szájba, fülbe piercing + fültágesz... ez már sok nekem is.
2016. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
orr piercing az a pötty vagy mi az az nem gáz meg az kb mehet bárhova mondjuk arcra szokták még asszem azzal nincs bajom de bármi ami karika fültágító stb stb biztos hogy nem...tetoválás nálam instant ignorálás
2016. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A köldökpiercing még elmegy de már az is zavar, a tetkókat meg gettódivatnak tartom.
2016. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejonnek a tetovalt, szexi tini csajok:D 28F
2016. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tetovált alapból nem néz ki jól.
2016. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kép sokat segítene!
2016. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!