Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitsak vagy mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratommal 2honapja jottunk ossze, nekem ez az elso kapcsolatom es ha ilyen a szerelem akkor ez semmi. Nem erzek semmit nem nagyon fontos hogy talalkozzunk, nem is szoktunk olyan sokat es nem szeretem. Felek szakitani, mert nem tudom hogy kell es utana en leszek a rossz aki szakitott. Nem tudom mit tegyek kerlek segitsetek. (Bocsanat hogy ekezet nelkul irtam)

2017. jan. 4. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:
16/L es a baratom 18
2017. jan. 4. 15:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek jöttél vele össze?
2017. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tinipárkapcsolatba!
2017. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mondd meg neki szepen, hogy nem erzed azt amit kene es igy nem szeretned folytatni. Minel tovabb huzod, annal nehezebb lesz!!!
2017. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

És egészen pontosan miért jöttél össze vele, ha egyáltalán nem érdekel?

Amúgy rossz a kategória --> tini.

2017. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne a kategórián akadjatok ki, istenem..-.-"

Mondd meg neki, hogy nem érzel semmit és hogy nem szeretnéd becsapni sem őt sem magad. Fontos az őszinteség.

2017. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom veletlenul rossz kategoriaba irtam. Koszonom a valszokat!:)
2017. jan. 4. 19:17
 8/8 anonim válasza:
Na mi lett a vege?
2017. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!