Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha már vettem a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már vettem a barátnőmnek ajándékot karácsonyra, akkor ne ma szakítsak vele?

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 09:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát úgy lehetőleg a karácsonyt mégse kellene erre felhasználni. Viszont ha tudtad, hogy szakítani akarsz vele, akkor miért vártál eddig?
2016. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1: Mert szombaton ismertem meg egy lányt, és azért akarok minél előbb szakítani hogy ne csaljam meg. Ajándékot meg már 2 hete megvettem.
2016. dec. 24. 09:30
 3/34 anonim ***** válasza:
87%

Szombat az kerek egy hete volt. Lett volna rá időd.


De ha csak az ajándékot sajnálod, akkor odaadhatod neki a szakítás közben is. "Tessék, ezt neked vettem, de igazából már nem szeretlek és szakítani akarok."

2016. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
Ilyeneket olvasva mindig hálát adok az égnek, hogy nekem barátom van, nem álruhás férgem.
2016. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
5%

4-es dehogy van neked barátod.

Kérdező: egyszerű, add oda a másiknak ha olyan.

2016. dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
Rendben, te biztos jobban tudod, utolsó :'D.
2016. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
8%
4-es állandóan itt lógsz és nem a barátod kukiján
2016. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%

Különösebben az 5öst én se értem.

Kérdező a làny mennyire karácsony màniàs?

Biztos érdemes a másik lányért elhagyni a mostanit? Voltam ilyen helyzetben (fősulin mindennap találkoztunk nyàron nem tudtunk szét mentünk jött egy másik lány de csak múló fellàngolás volt) szóval tudom. Na de ha elhatároztad magad akkor el.

Nem irigyellek! Szitu: ott àlltok egymással szemben náluk vagy nálatok a fa előtt odaadod az ajándékot, ő elolvad, nyakadba ugrik, legalàbb 5ször elhangzik, hogy szeretlek! Te némàn állsz agyalsz mond ki hogy te is vagy ne hazudj. Megkapod az ajàndékod jön a bűntudat , hogy nem érdemled meg....

Én eltünnék pár napra családi ügyekre hivatkozva és kb 3-4nap múlva szakìtanék.

2016. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
szakíts vele, majd küldd át hozzám, én megvigasztalom :)
2016. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Remélem plüssállatot vettél neki ,nem vasalót ,az kevésbé fog fájni mikor a fejedet veri vele :D
2016. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!