Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem jönnek be a kedves srácok?

Figyelt kérdés
Van egy srác.. Én bejövök neki, de nekem nem. Ami nagyon zavar benne hogy nagyon kedves. Igen, igen marhaság de ez van. Én egy kicsit bunkóbb stílusu lány vagyok, ő mégis kedves velem. Nem tudom miért zavar annyira...

#szerelem #túlzott kedvesség
2017. jan. 6. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most azt magyarázzuk meg neked, hogy miért olyan az ideálod, amilyen? :|
2017. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy belé, hogy erről kérdést kellett kiírni?

Mert eddig nem úgy tűnik.

2017. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csak látod rajta, hogy bejössz neki vagy mondta is?

Közeledik is feléd?

Egyébként a legjobb ha ezt közlöd vele mihamarabb, ez lenne a legjobb döntés.

2017. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Most erre ojat tudok válaszolni amiért felháborodsz, most ideírhatnám hogy egy ku rva vagy de csak a vita lenne belőle.
2017. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mert te is olyan lány vagy aki a rendes fiúkat elhajtja, összejön egy bunkóval, 1 hét múlva meg kiírod hogy milyen szemét az ÖSSZES pasi és te soha többé nem akarsz szerelmes lenni. kis idő múlva meg megint találsz egy bunkót. GGWP
2017. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4: Nyugottan írd le a véleményed, hogy miért tartasz kurvnak, mert érdekel (el tudom fogadni a negatív kritikát nyugi;)) Utolsó: Nézd, nem az a baj hogy kedves, hanem az higy túlzottan. Határozatlan, meg nen csesz le ha valami baromságot csinálok. Régóta haverok vagyunk, meg kéne lennie annak az alap szintnek hogy ha valakinek valami bántót mondok nem azt mondja higy "jolvan buksi ügyes vagy" hanem a szemembe bírja mondani hogy "bocs, de ezt sztm nem így kellett volna csinálnod". Nem azt mondom hogy bejönnek a bunkó srácok, de ne legyen olyan nyámnyila.
2017. jan. 6. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Tucat lany vagy.

Semmivel sem vagy kulomb csak annyival hogy te bevallod hogy a kedvesseggel a fiuk semmire se mennek a mai vilagba.


Most mindjart jonnek a "rossz helyen kerestel eddig" meg stb lanyok akik ezt cafolni probaljak, de igy van.

Kedvesseg < Bunkozas.

2017. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

valaki írta hogy a kérdezo egy k.... én mondjuk ezt nem értem. nem ismered a szónak a jelentését ahogy azt se hogy ennek a szónak milyen súlya van. neveletlenek szoktak csak úgy dobálózni ilyen szavakkal. régen egy butának nagy súlya volt elég volt valakire ezt mondani és akkor az már hatalmas oltásnak számított. most meg egy kval dobálóztok. kérdezo ezen nem is kellene megsértodnod sott figyelembe se kellene venned, mert ezt feleslegesen írták, csak azért hogy mondhassanak rád valami bántót. viszont megírták hogy tucat láány vagy ez pl. igaz. rengetegen a bunkókat kergetik mert megmondják a szemetekbe hogy pl. csúnyák vagytok ezáltal belulrol elgondolkozol és arra jutsz hogy bebizonyítsd hogy igen megtudod szerezni azt a srácot akinek nem tetszel. a srác csak kényelmesen hátradol te meg kapartatsz utána. azért kapartatsz utána mert legbelul megsértette az egódat és azt akarod hogy jót tegyen az onbecsulésednek hogy te igen is megszerezted. arra nem is gondolsz hogy ez volt a célja az illetonek :D az ilyen lányok a vételenségig buták, de ez az én véleményem.


hmm. abban igazad van hogy a srác legyen tokos de kivel legyen kedves ha nem a kiszemeltjével? most komolyan, azt akarod hogy ne legyen veled kedves akkor te osszejosz vele, te veled bunkózik meg stb. de más lányokkal meg kedves, kedveskedik nekik oda figyel rájuk. ez kell neked? ha igen soha nem leszel boldog a kapcsolatodban. havonta lesznek pasiaid aztán észre se veszed de korulotted mindenki csak egy olcsó rihének fog nézni és semmibe vesznek majd és akkor fogsz rájonni akkor fogod keresni a kedvességet amit már nem kapsz meg mert mindenki megszokta hogy le se sz... megdug aztán hagyít.


kicsit gondolkozz el ezen, ha ilyen a természeted akkor segíteni nem fog, de ha nem ilyen akkor még tudsz változtatni.

2017. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 előbb tabuld meg leírni a különben szót, meg nézd át a mássalhangzó szabályokat, aztán általánosíts még egy kicsit. Köszi!

Teljesen megértelek kérdező! Egy idő után tényleg durván idegesítő egy bólogató bábu a szélvédőn, szóval szerintem nincs baj azzal, hogy zavar ez, de kérdezz rá nála, hogy ezt miért?

2017. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az sem jó, ha a fiú tutyimutyi, de a bunkó emberek ugyan olyan rosszak. Neked is vissza kellene venned az arcodból, neki meg ha bunkó vagy akkor el kellene küldeni a pcsába, mert az értelmes ember nem bunkó azokkal, akikkel jóban van.
2017. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!