Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak inkább a nagymell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak inkább a nagymellű cicababák jönnek be mint a kedves aranyos szolid lányok?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet olvasni ilyeneket hogy férfiaknak az aranyos kedves szolid lányok jönnek be. De valahogy ennek pont az ellentetjét látom az életben. A nagyszájú nagymellű szolis lányok a nyerők a férfiaknak. Egy egy visszafogott szolid lány sokszor éveken át egyedül van
2016. szept. 6. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem rossz irányból közelíted meg. Azt kéne észrevenni, hogy mégis milyen pasik azok, akik a cicababákkal vannak... Hát én nem éppen szeretnék ilyen "férfit" párkapcsolatra magamnak... Az ilyen lányok nem válogatnak, ahogyan a pasik, akiknek ők tetszenek, sem bírnak nagy elvárásokkal. Ezek általában kirakatlányok, akik arra jók, hogy büszkén mutogathassák, micsoda csajt sikerült szerezni, de nem arra, hogy mély beszélgetéseket folytassanak, hogy egymás támogató társai legyenek egy éveken át tartó kapcsolatban.

A visszafogott szolid lányok nagy részének elvárásai vannak, azért vannak sokszor éveken át egyedül, mert nem találnak megfelelő partnert.


Szerintem. De ez egy kicsit sarkított dolog így, mert nem csak a buta cicababa meg a kedves aranyos szolid lány kategóriája létezik.

2016. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Sokszor olvasom neten hogy normális nőnek csakis normális átlagos pasi kell nekik.Mégis 10/10 külsejű gazdag pasik kell nekik.
2016. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Inkább a kedves aranyos szolid lányok.
2016. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán tud érdekelni, hogy kinek mi jön be. Gondolom mindenkinek más. Az ő dolga, választása, élete...
2016. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a nagymellű kedves aranyos cicababák jönnek be.
2016. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekeltek a "nagyszájú nagymellű szolis lányok". Soha nem volt ilyen barátnőm, soha nem is ismerkedtem ilyennel. Nekem mindig is a "aranyos kedves szolid" lányok jöttek be... :)
2016. szept. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindenképp! :)


20F

2016. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Én azt tapasztalom ,hogy külsőre - belsőre inkább a természetes ,visszafogott nőket kedvelik a férfiak.Az általad leírt nőknek általában a párjuk is egy agyatlan ,szolis ,divatmajom ,nagy pofával és paraszt stílussal.Na meg sötét mint az éjszaka.Ezeket kihagynám ,nagyon taszítanak.
2016. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok cicababa, távolról sem, igaz a cickóim nagyok, de mindig akadt olyan pasi akinek tetszettem. Szerintem a visszafogottság, szolidság a probléma, azért, mert egy ilyen embert nehezebb észrevenni, mint egy feltűnőbb csajt, ez nyilvánvaló. Én szerettem mindig kacérkodni, flörtölgetni, ismerkedni, pörögni, úgy vélem ebben rejlett a "sikerem". Nem lehetetlen csöndesebb félként párt találni, csak nehezebb.
2016. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem kizárólag a visszafogott szolid lányok tetszenek. Csak már önbizalmam sincsen közeledni vagy ismerkedést kezdeményezni. Volt pár negatív tapasztalatom.


Nem lehet az a baj, hogy te inkább azokat a pasikat veszed észre, akik a nagymellű szolis lányokat szeretik? Mert azokat tartod eléggé férfiasnak?

2016. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!