Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet finoman megkérdez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman megkérdezni egy lányt akivel csak látásból ismerjük egymást, hogy miért "néz" egy csomószor?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"Miert legelteted azta gyonyoru szep szemedet ilyen gyakran egy ilyen csodalatos teremtmenyen mint en?"

Semmi ego meg ilyesmi.

Amugy sehogy nem tudod illedelmesen megkoszonni.. Lehet bejossz neki lehet nem. Enis szoktam indokolatlanul embereket nezni.

2017. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Chopen ***** válasza:
"Mit lesel öcsi?"
2017. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor észreveszed, hogy néz, akkor integess neki egy nagy mosollyal. Úgy kell azt. Hidd el, a hatás nem marad el.


Amúgy így kell megkérdezni: "Miért nézel?"

2017. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szia, észrevettem hogy sokszor nézel, de nem tudom miért.Miért?"

Egyébként talán azért néz mert van szeme és azért van szeme hogy nézzen.

2017. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert bejössz neki. Megválaszoltam helyette is.
2017. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!