Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg fiúk, mennyire lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk, mennyire lenne fura ilyen esetben megkérdezni a srácot, hogy koszorúcskán táncolna-e velem?

Figyelt kérdés

egy baráti társaságba járunk a szüleink révén, Facebook-on szoktunk beszélgetni, élőben nem igazán sajnos :/


nekem idén lesz a koszorúcskám és nincs még párom, az évfolyamomba járó fiúkat annyira nem szeretem, akivel meg esetleg táncolnék, annak tuti más lesz a párja :D

emiatt gondoltam erre a srácra, neki tavaly volt és állítólag ügyes is :)


csak nem tudom mennyire lenne fura ilyen 'helyzetben' megkérdezni, hogy táncolna-e velem.


szerintetek?


(igen, tudom, hogy még nincs suli, de ha megkérdezem tőle, akkor minél előbb lenne jobb, nehogy valaki más is lecsapjon rá vagy esetleg más programja legyen :D )


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. aug. 5. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne fura :)
2016. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi furcsa nincsen benne. :)

15/F

2016. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy fogalmam sincs mi az a koszorúcska, nem fura ha egy lány hív el egy fiút ilyenre. A 21. században vagyunk, nem a középkorban (bár még régen is volt hölgyválasz táncoknál).
2016. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. [link]


nem is amiatt gondoltam, hogy fura lenne, hogy a lány kéri meg a fiút, hanem mert annyira nem szoktunk élőben beszélgetni :D

2016. aug. 5. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak barátok vagytok?
2016. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. fogjuk rá

több biztos nem lesz részemről és ugy tudom, hogy részéről se (legalábbis kb 1 éve ugy vettem ki a szavaiból, azóta nem próbálkozik, szóval szerintem jól gondolom :D )

2016. aug. 5. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, csak ilyen netes barátságot, akkor inkább hagyd a fenébe, ezzel csak vele b..szol ki. Imádom az ilyen hozzáállást :D
2016. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én élőben is szeretnék vele dumálni, csak valahogy sohasem megyünk oda egymáshoz


és mivel tudom, hogy neki milyen lányok jönnek be, én mag nagyon nem vagyok olyan, ezért nem is akar többet tőlem, mint szimpla barátság :D

2016. aug. 5. 22:38
 9/9 A kérdező kommentje:
de találkozni a baráti társaság révén szoktunk
2016. aug. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!