Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Egy tartós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Egy tartós barátnő vagy sok alkalmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 02:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha rendes férfi vagy,és tudsz szeretni egy lányt akkor nyilván a tartós barátnő. Ha egy hmri*gyó vagy akkor nem is tudom minek tetted fel a kérdést :D
2017. jan. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igazad van. :)
2017. jan. 9. 02:21
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nincs mindenkire illő univerzális párkapcsolati forma. Azt csináld és vállald, amit helyesnek érzel és őszinte tudsz benne lenni.
2017. jan. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Alkalmi.
2017. jan. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Tini kategóriában ez erős.

De gyakorlatilag ez saját magán ügyed. Csak felelősséggel és rendszeres orvosi szűréssel egy éjszakázz. Így is napi 100 abortusz van Magyarországon, ami nem egy ember felelőssége.

2017. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Kis naiv tizenéves lányok, akik lepontoznak. Na menjetek nézzetek valami mesét.
2017. jan. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha tartozni akarsz valakihez, a barátnő.

Ha nem ez a célod, akkor belátásod szerint, de ha most sok van, nagy a valószinüsége, hogy épp ez miatt a későbbiekben egy tartós, igazi sem!

2017. jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én is a tartósság híve lennék :)
2017. jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

ha rendes akarsz lenni, akkor egy tartós barátnő.

ha sikeres, akkor sok.


egyébként ez célfüggő... egyik sem egyértelműen jobb a másiknál.

2017. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem ítélem el semelyik élet formát sem. Nekem az alkalmik kimaradtak az életemből. Az hogy a barátnőm a legjobb barátom is egyben akiben bízhatok bármikor az viszont nekem mindennél többet ér.


Erre a kérdésre jó példa amúgy az Így jártam anyátokkal. Csak hasonlísd össze Marshallt és Barneyt és válaszd azt ami a legjobban bejön.

2017. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!