Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli vagy elvált lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli vagy elvált lányok, asszonyok nálatok az alkalmi vagy a komoly kapcsolat a menő?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam csak komoly jöhet szóba.


27N

2017. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

casanovákkal mindegy

nyomikkal meg egyik sem

2017. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak komoly.
2017. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 jól beszélsz :-D
2017. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aszongya "menő"...

Egy kapcsolathoz két ember kell. Volt akivel komolyat akartam, aztán az első szex után mondtam, hogy ezt ne erőltessük, ennyi volt.

Akivel meg úgy voltam, hogy pár menetre jó lesz, az most a férjem.


Valami elkezdődik, aztán kialakul, hogy mi lesz belőle. Amikor behalt a történet, akkor meg le kell zárni, senkit se érdekel, hogy hány szex volt addig.

2017. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menő??? Akivel volt extra szenvedely es szemelyisegre is odavoltam erte,de nem volt huseges,ott belattam h parkapcsolatra alkalmatlan,jol elszorakoztunk kotottsegek nelkul.

De amint jott olyan,akivel passzoltunk,hulye lettem volna dugopajtinak tartani.Szoval esete valogatja.

2017. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván komoly kapcsolatról álmodunk az ideális partnerrel. Nálam az alakalmi kapcsolat semmiképpen sem "menő" de barátság extrákkal kapcsolatban voltam. Ismerős, megbízható pasival. Egyébként belé is szerettem, ezért lett vége, mert ő meg nem akart komolyat.
2017. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közvetlenül a válásom után még belementem alkalmi ill. lazább dolgokba, de hamar leszoktam róla, mert a kevés előnyhöz képest számomra túl sok hátránnyal jártak. Hiába érzelemmentes egy kapcsolat, akkor is egy csomó alkalmazkodással, bosszakodással tud járni és nincs meg mellette az a pozitív töltet, amit egy párkapcsolat nyújtani képes.

Pl. volt olyan laza kapcsolatom, ahol a partneremnek komoly mentális zavarai voltak, és ez még egy laza kapcsolatban is rettenetesen idegőrlő volt.

Egy másik munkamániás volt, sorra fújta le a találkozókat, és bár nem voltam szerelmes, akkor is bosszantó tud lenni, hogy készülök valamire és az utolsó pillanatban a másik egyoldalúan megváltoztatja.

Egy alkalmi kapcsolatom volt, nem túl fényesen sikerült, kimondottan idegesített a pasi... ráadásul utána még hónapokon keresztül hívogatott, írogatott, hogy mikor találkozunk újra, alig bírtam lerázni.

Szóval nekem nem vált be. Ha valakivel jól érzem magam, akkor vele szeretném tartósan jól érezni magam, nem pedig felemás megoldásokkal bajlódni. Inkább nem ismerkedtem hosszabb ideig, aztán pedig megismertem a párom, akivel azóta már együtt élünk.

2017. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!