Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejöhetek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek neki? Vagy szimplán ilyen a "stílusa"?

Figyelt kérdés

Nos, ez ma történt. Van egy srác, aki évfolyamtársam, egy ideje bejön nekem, sőt, egyre jobban tetszik, de neki nagyon sok barátja van, lányokat is beleértve. Valójában nem az a tipikus 10/10-es, eléggé érdekes arca van, barátnőm szerint csúnya. Az egyik ismerősöm látványosan nyomul rá, de a srácon nem látom azt az érdeklődést, bár kitudja, lehet csak nem akarom látni. Ma a srác délután odajött hozzám meg egyik barátnőmhöz, végig beszélgettünk, de csak rám figyelt. Mosolyogtunk egymásra végig, a szemembe nézett, poénkodott és figyelte a reakcióimat. Kikísért a buszig majd megvárta velem, nagyon kedves volt, aranyos :) Tényleg végig engem nézett, a szemembe és állandóan mosolygott, vigyorgott rám. Volt olyan is, hogy kb 4 mp-ig nem szóltunk semmit, de néztük egymást picit mosolyogva - vagyis szemeztünk. Szóval nagyon jó volt és imádtam vele lenni, de nem tudom hogy ez most jelentheti azt hogy tetszem neki, kedvel, szimpi vagyok neki, vagy csak a nőfaló imidzsét növeltem ezzel? Egyébként mindig ha lát a suliban, akkor hangosan, mosolyogva (kicsit talán még mosolygósabban) köszön, ezelőtt is beszélgettünk már, de nem ennyit és így. Szerintetek mi ez? És vajon leesett neki a viselkedésem alapján a hozzá fűződő vonzalmam? Mindig figyeltem rá, mosolyogtam, nevettem rajta, kevés hely volt köztünk, azt hiszem automatikusan közel mentem hozzá, valószínű hogy többször is elpirultam :)

Köszönöm annak, aki elolvasta a kisregényt és köszönöm a segítséget!

16/L (a srác pedig 16/F)



2017. jan. 9. 21:58
 1/4 wrspeed80 ***** válasza:
100%
Én tuti nem viselkednék úgy ahogy leirtad ha nem tetszene a lány szóval szerintem valószínű h bejössz neki:D
2017. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel bejössz neki. Várj még hátha lép, de ha nem tudsz várni te is kezdeményezhetsz.
2017. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos azóta is voltam vele és megint hihetetlenül aranyos volt velem. Csak beszél, beszél, beszél és látszik rajta hogy nem azért van velem mert "muszáj", ha nem akarna, szerintem simán lerázna. Szerintetek?

Ja és ma azt vettem észre hogy a számat nézi... Ez jó jel, vagy semmit sem jelent?

2017. jan. 10. 23:44
 4/4 wrspeed80 ***** válasza:
igen! :D
2017. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!