Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy 10-es lány,csak egyszer kétszer futottunk össze,a teremcserék miatt.Feltünt hogy amikor szembe jön velem,mindig a szemembe néz,nekem is szimpatikus a lány,csak nem tudom,nem igazán merem megszólítani..Én érettségi utánin tanulok amúgy.
2017. jan. 7. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
ha nem vagy elég tökös, hogy leszólítsd, akkor mégis mit vársz? majd egy 16 éves kislány fog utánad szaladni?
2017. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem.De nekem nem az a bajom,hanem az hogy mi van ha megrémisztem valamivel,hajlamos vagyok magamnak ilyeneket bemagyarázni,é utána mindig hagyom,de most nem akarom.
2017. jan. 7. 20:34
 3/7 anonim válasza:

Kezdj el vele beszélgetni:)

BAJ NEM LEHET BELŐLE!

2017. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom,majd szóba elegyedek vele,ha megint össze futtnék vele,mert nem tudom a nevét.
2017. jan. 7. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Na azóta hogy alakult? :)
2017. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele,nem tudom kicsit fura lenne nekem hogy 5 évvel fiatalabb tőlem.
2017. febr. 18. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:

21 éves vagy?

Amúgy nekem barátnőm 10.-es és 20 éves pasi jön be neki.Egy suliba járnak.És a lány is mindig nézi őt.Szerintem bejössz neki.És a lányok arra vágynak,hogy megszólítsd.Úgyhogy hajrá;)

2017. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!