Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg mondom neki hogy várjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mondom neki hogy várjon rám 18 éves koromig és ha betöltöm, megszökünk együtt . El rontanam az egész életem? 16/L

Figyelt kérdés

1 hónap múlva 17 leszek

Nem járok már iskolába semmi egész nap itthon vagyok , depressziós lelki sérül vagyok és alig várom hogy végre el mehessek már innen

Itthon rendes terrorba vagyok persze erről senki nem tud de nem is ez a lényeg.

Van egy fiú akit szeretek es szerintem o is engem. Csak az a baj, hogy nem tudunk egymással foglalkozni mert engem nem engednek ki neki meg családja van.

Ha legközelebb beszelunk meg mondom neki hogy ha tényleg kellek neki akkor várjon rám még be töltöm a 18 at és együtt lehetünk .


A kérdés csak az hogy megfogom e bánni?

Ha tudni fogja hogy gyakorlatilag tőle függok mert rajta kívül nincs senkim akkor bármit meg mer majd tenni nem?


Fiuk ti mit tennének ebben a helyzetbe?


Megfogom bánni?


2017. jan. 10. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kezdjük ott, hogy mi a fas*ért nem az iskolában vagy és otthon?? VAgy ennyire nagy életcél lett manapság az, hogy valaki hajléktalan legyen, vagy lehet tévedek, de esetleg a világ legjobb hangjával bírsz?? VAgy nagyon jól nézzel ki?? Akkor elkell hogy keserítselek, mert akik ezzel rendelkeznek gyakran ők fejben is ott vannak és mindennel tisztában vannak (szinte mindennel, nyilván 1 ember nem tudhat semmit)
2017. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
tipp: ha szétteszed a lábad neki jobban szeret majd
2017. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
00000000
2017. jan. 10. 19:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Okes
2017. jan. 10. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
nemáár
2017. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ez troll kérdés. Ilyen hülye a világon nincs.
2017. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!