Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezután?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezután?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és én is neki,hétfőn megint találkozom vele és akkor elszeretném mondani,hogy szerelmes vagyok belé.

Ha azt mondja,hogy ő is,utána mit csináljak?

Öleljem meg,adjak puszit,arcra vagy szájra?

Vagy csak vigyorogjak mint egy félbolond?

Még nem vallottam szerelmet sosem és nem tudom mit kell ilyenkor.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 11. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
De volt már közös programotok? Csináltatok már bármit együtt, vagy csak távolról nézegetitek egymást?
2017. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csináljatok közös programokat, hívd el ide-oda. Legyetek kettesben, aztán ha jól érzitek magatokat együtt, akkor séta közben fogd meg a kezét. Ha hagyja, akkor sétáljatok úgy. Ezután valamikor meg is lehet csókolni, s közben elmondani, hogy mit érzel.
2017. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ööö,még nem,de suliban ő mondta el,hogy tetszem neki,váratlanul ért,hisz nem is hittem volna,azzal voltam,hogy semmit sem érez csak barátok vagyunk azt kész.

De én meg már régóta szerelmes vagyok belé.

2017. jan. 11. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok?:)
2017. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 14
2017. jan. 11. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mehet simán a szájra puszi is és öleld meg :)

Mond el neki úgy jobb lesz mindkettőtöknek! ;) Hajrá:D

2017. jan. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!