Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez nagyon gáz kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nagyon gáz kérdés volt? Mennyire gondolnátok hülyének/furának a lányt ezután?

Figyelt kérdés

Ma szülinapot ünnepeltünk és ott volt egy nálam 1 évvel idősebb srác. (náluk volt a buli)


amikor mi jöttünk haza anyával, akkor anya és a szülei hátul, mi meg elöl mentünk ki, ahol van egy kis előszoba, ott próbált (azért csak próbált, mert nem volt sok idő, nem azért, mert én nem válaszoltam normálisan :D ) beszélgetni velem, marmint megkérdezte, hogy mi volt, ameddig ő nem volt otthon én elmondtam.


Ezután, mikor felvettem a cipőmet, ezt kérdeztem tőle:

"lehet egy kicsit fura kérdésem/kérésem?"

ő: aha

én: megsimogathatom a hajadat? :D

ő: meg.


én azt értettem, hogy miért és erre rávágtam, hogy azért, mert puhának tűnik.


ezután megsimogattam :D

nem órákig, csak kb 5 mp alatt végighúztam 1-2 ujjamat a haján :D


ha ez számit, pár éve ismerjük egymást és ilyesmi bulik alkalmával találkozni is szoktunk, bár inkább Facebook-on beszélgetünk :/



szerintetek ez mennyire volt gáz?

Fiúk, ti ezek után mit gondolnátok a lányról? :D


16/L



2016. aug. 28. 22:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és fiúk, ha ilyet kérdezne tőletek egy lány és épp nálatok lenne a haverotok, elmesélnétek neki? :D
2016. aug. 28. 22:10
 2/12 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi furcsa, nekem is simogatják sokszor a hajam a lányok, mert elég hosszú és puha. szeretik piszkálni. az meg hogy félreértetted, nem volt gáz. nyugi

22f

2016. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz :)
2016. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Lány vagyok és van egy fiú haverom. Valahogy még tudja úgy csinálni, mintha be lenne esve az arca teljesen. Én még megkérdeztem tőle,hogy "figyu, ez hülyén fog hangzani, de beledughatom az ujjam az arcodba?"

Nem nézett hülyének és nem is reagált rosszul. :) :D

2016. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és egyátalán nem gáz.Énis megkérdeztem már a fiúbarátaimtól és inkább örültek neki:D
2016. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
szoval megsimogattad mert puha volt?
2016. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mivel puhának láttam a haját, ezért megkérdeztem és puha is volt :D
2016. aug. 28. 23:59
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
hhurráá nemsokára iskola :3
2016. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nem jo ha puha :D

Ne aggodj biztos azt gondolta h aranyos voltal.

2016. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miert akarjak a lanyok a hajunkat tapizni? Tolem is mindig kerdik de en csak mondok egy nemet xd
2016. aug. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!